Podrobné informace

Dopřejte Vašemu organismu odpočinek a spánek, který si zaslouží. Přírodní extrakty zklidní psychiku a podpoří nástup zdravého spánku.

Informace o produktu

Výrobce: Generica s.r.o.
Značka: HYPNOSED
Kód výrobku: 351549
Kód EAN: 8588003769107
Držitel rozhodnutí: Generica s.r.o.

Hypnosed night obsahuje extrakty z rostlin, které napomáhají dobrému spánku. Účinné látky přípravku Hypnosed night cps. nejsou návykové.

Účinky aktivních složek

  • Extrakt z kořene kozlíku pomáhá udržovat přirozený spánek, pomáhá vyrovnat se se stresem při náročném životním stylu, podporuje duševní zdraví v případě napětí a stresu, podporuje nástup spánku, přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody.
  • Extrakt z chmelu má uklidňující účinek na nervový systém, podporuje dobrý spánek v případě obtíží se spánkem.
  • Extrakt z mučenky pomáhá navodit klidný odpočinek a spánek, navozuje stav klidu, snížením psychomotorického neklidu, pomáhá zvyšovat tělesnou odolnost proti stresu, podporuje klidný spánek.
  • Extrakt z meduňky pomáhá udržet pozitivní náladu a dobré kognitivní funkce, přispívá k optimální relaxaci, podporuje relaxaci, duševní a fyzickou pohodu, pomáhá udržovat zdravý spánek.

Složení v 1 kapsli

Extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) – standardizovaný obsah kyseliny valerenové 0,8% 60 mg, Extrakt z natě meduňky lékařské (Melissa officinalis) 50 mg, Extrakt z květu mučenky pletní (Passiflora incarnata) 40 mg, Extrakt z květu chmele otáčivého (Humulus lupulus) 40 mg, nosiče sójový olej, kokosový olej, palmový olej, čištěná voda, včelí vosk, sójový lecitin; želírující látka želatina; extrakt z kořene kozlíku lékařského, extrakt z natě meduňky lékařské, zvlhčující látky glycerol, sorbitol; extrakt z květu mučenky pletní, extrakt z květu chmele otáčivého, barviva oxid titaničitý, karmín, černý oxid železa.

Doporučené dávkování

1-2 kapsle před spaním, zapít vodou. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy! Zákaz řízení motorového vozidla během účinku přípravku! Nevhodný pro lidi alergické na kozlík.

Balení obsahuje 30 kapslí.

Recenze (1)

Recenze produktu GENERICA Hypnosed night 30 kapslí

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

60 %

nic moc

Diskuze

Diskuze k produktu GENERICA Hypnosed night 30 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze