Podrobné informace

Dodejte tělu potřebné látky s doplňkem stravy Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem. Spojení vzácné houby a rakytníku může blahodárně působit na žaludek a zažívání.

Informace o produktu

Výrobce: TEREZIA COMPANY S.R.O.
Značka: TEREZIA
Kód výrobku: 206374
Kód EAN: 8594006896191
Držitel rozhodnutí: TEREZIA COMPANY S.R.O.

Hericium erinaceus se 100% rakytníkovým olejem je doplněk stravy, který blahodárně působí na lidský organizmus. Spojení vzácné houby hericia s rakytníkem může nepomoci blahodárně působit na podporu správné funkce žaludku a zažívání.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je velmi vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy, má vysoký obsah vlákniny, kterou lidský organizmus dokáže využít na doplnění chybějících látek k běžné stravě. V čínské a japonské medicíně se používá po staletí. Pro svoje terapeutické účinky je součástí čínské fytoterapie.
Obsahuje draslík, zinek, železo, germanium, selen, fosfor a také glukany.Zastoupené jsou všechny základní aminokyseliny a také polysacharidy a bílkoviny.

Rakytníkový olej obsažený ve výrobku má v sobě nesmírné množství biologicky aktivních látek: OMEGA nenasycené mastné kyseliny, vitamin E a karotenoidy.

Dávkování
1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1 – 3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Složení
1 kapsle obsahuje směs 200 mg 100 % prášku lyofilizovaného korálovce ježatého (Hericium erinaceus) a 100 % rakytníkového oleje bez příměsí. Obal kapsle: želatina.

Balení
60 kapslí.

Upozornění:
Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.

INFORMACE O VÝROBCI
TEREZIA COMPANY je ryze česká firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vlastních produktů ke spokojenosti zákazníků už více než 20 let. Základní filozofií je, aby se produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Proto do nich nejsou přidávány přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organizmu užitek. Při výrobě se používají striktně jenom celé houby (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá), nejen extrakty a to z důvodu, že houby, které jsou zpracovány obsahují množství aktivních látek, například glukany. Výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

Recenze (4)

Recenze produktu TEREZIA Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem 30+30 kapslí ZDARMA

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

100 %

(3) (2)

80 %

mohu doporučit,je účinný,problémy z trávením se výrazně snížily

  • je účinný
  • vyšší cena

(5) (2)

80 %

domnívám se,ženejsou vedlejší účinky a nezanáším organismus.pokud nepomůže,tak /snad/ neuškodí

  • přírodní produkt

(4) (1)

100 %

s tímto produktem jsem spokojena, po jeho užívání potíže ustoupily

Diskuze

Diskuze k produktu TEREZIA Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem 30+30 kapslí ZDARMA

Přidat nový příspěvek do diskuze