Úvodní strana » Značky » H » HAMI

HAMI

Značka HAMI je původně tradiční česká značka, která je nyní součástí společnosti Nutricia. Značka HAMI nabízí kompletní sortiment výrobků pro děti od narození až do předškolního věku. Výrobky HAMI jsou vyvinuty ve spolupráci s výživovými experty a jejich složení je přesně přizpůsobeno konkrétnímu věku dítěte a jeho výživovým potřebám. Bezpečnost a kvalita je pro značku HAMI nejvyšší prioritou, a to od kvalitních surovin, přes šetrné zpracování až po finální výrobek.

V nabídce výrobků značky HAMI naleznet kojenecká mléka, kojenecké kaše a cereálie, masozeleninové a ovocné příkrmy, dětské sušenky, nápoje a čaje.

Značka Hami spadá pod společnost Nutricia. Tato společnost se zaměřuje na výrobu kojenecké a dětské výživy a také na klinickou výživu. Vizí společnosti je přinášet zdraví prostřednictvím výživy a umožnit tak malým dětem zdravý start do života.

Výrobky značky Hami poskytují komplexní výživu dětem v kojeneckém a batolecím období. Výrobky Hami jsou vyvinuty výživovými experty, proto vyhovují výživovým potřebám dětí. V portfoliu výrobků značky Hami naleznete kojenecká mléka, ovocné či zeleninové příkrmy a kaše.

Na našich stránkách je k dostání široký sortiment výrobků Hami. S ohledem na věk dítěte a jeho individuální potřeby můžete vybírat z nejrůznějších druhů zeleninových a ovocných příkrmů, kaší a kojeneckých mlék. Dále zde můžete nalézt instantní kojenecké čaje nebo speciální dětské sušenky.

Více informací
HAMI

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám