Podrobné informace

GINEXID® gynekologická čisticí pěna pro každodenní intimní hygienu.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: AXONIA
Produktová řada:
Kód výrobku: 287581
Kód EAN: 8032595870678
Držitel rozhodnutí: AXONIA

GINEXID® gynekologická čisticí pěna je unikátní gynekologická čisticí pěna určena k šetrné, ale přitom velmi účinné a snadné každodenní intimní hygieně. Díky svému složení bez agresivních povrchově aktivních látek pěna jemně čistí a je dobře snášena i při dlouhodobém používání. Hygienicko-kosmetický doplněk, který je užitečný při jakékoliv situaci se zvýšeným rizikem infekce.

GINEXID® gynekologická čisticí pěna se indikuje pro každodenní intimní hygienu i při přítomnosti patologických stavů. GINEXID® gynekologická čisticí pěna  navíc díky svému specifickému složení působí antibakteriálně tím, že zabraňuje mikrobiálnímu bujení.

Složení:
VODA, DISODNÝ LAURÁT SULFOSUKCINÁT, BUTAN, LAURYL SULFÁT AMONNÝ, VODA Z KVĚTŮ HEŘMÁNKU PRAVÉHO, VODA Z VILÍNU VIRGINSKÉHO, PROPAN,  IZOBUTAN, KYSELINA MLÉČNÁ, KARBOXYMETYL SODNÝ, COCOPOLYPROPYLAMIN,  UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAIN,  PEG-12  DIMETIKON, CHLORID SODNÝ, PARFÉM, MENTOL, POLYQUATERNIUM-44,  CHLORHEXIDIN DIGLUKONÁT, OLEJ Z LISTŮ AUSTRALSKÉHO ČAJOVNÍKU, LIMONEN.

Dávkováni:
Před použitím nádobu dobře protřepejte a při aplikaci spreje ji držte ve svislé poloze. Očistěte sliznice vnějších rodidel a opláchněte vodou.

Baleni: 1 lahvička spreje.

Recenze (4)

Recenze produktu GINEXID gynekologická čisticí pěna 150 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

Používám několik let a jsem moc spokojená. Pocit svěžesti, čistoty.

(5) (4)

100 %

Nejlepší intimní mýdlo na mytí, funguje preventivně i proti kvasinkám a zánětům.

(3) (7)

80 %

(6) (4)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu GINEXID gynekologická čisticí pěna 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze