Podrobné informace

GINEXID® vaginální čípky pro doprovodnou intimní péči v případě výskytu vaginálních problémů.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: AXONIA
Kód výrobku: 287580
Kód EAN: 8032595870661
Držitel rozhodnutí: AXONIA

Ženský reprodukční systém je orgán vystavený vnitřním a vnějším kontaktům, a proto je také vystaven případným bakteriálním útokům. Přirozené obranné mechanizmy jsou tvořeny bakteriální mikroflórou přítomnou v pochvě, kterou z více než 90 % tvoří kmeny Lactobacillus. Rovnováha, na níž je poševní bakteriální flóra založena, se může měnit (fyzickým a emocionálním vypětím, pohlavní aktivitou, antikoncepcí, léčivými přípravky, atd.) a vulvovaginální oblast může být osídlena patogenními bakteriemi, které způsobují podráždění a infekce.

 

GINEXID® vaginální čípky se indikují k ženské intimní hygieně pro svůj zklidňující, ochranný a rovnováhu opět nastolující účinek. Spojení látek přírodního původu pomáhá předcházet a/nebo omezovat poševní zánětlivé stavy. Jemnost a účinnost je zaručena unikátní kombinací přírodních výtažků z vilínu (hamamelis) a heřmánku.

Složení:
Polosyntetické glyceridy, olejový výtažek z vilínu, olejový výtažek z heřmánku, vitamin E acetát, chlorhexidin diglukonát.

Dávkováni:
Vyjměte čípek tahem za dvě křidélka blistru a zaveďte ho hluboko do pochvy 1 čípek denně (večer) po dobu 7-10 dní.

Množství: 10 vaginálních čípků.

Recenze (2)

Recenze produktu GINEXID vaginální čípky 10 x 2 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

80 %

(4) (2)

60 %

Účinky jako takové jsou dobré. V balení bych uvítala aplikátor. Další mínus= vysoká cena. Za menší peníz si můžu pořídit něco stejně účinného. Jinak bez výhrad.

Diskuze

Diskuze k produktu GINEXID vaginální čípky 10 x 2 g

Přidat nový příspěvek do diskuze