Ty nejlepší dárky pro zdraví a krásu a spoustu odměn za vánoční nákupy.

Oblíbené položky
Vybrat odměnu

Úvodní strana » Značky » G » GENTEST

GENTEST

Společnost GENTEST s.r.o., která byla založena v roce 2002, zajišťuje anonymní provádění genetických testů. Jejím cílem je nabídnout kompletní rozsah všech genetických testů a služeb s tím spojených. Smysluplným genetickým testem v našem pojetí je test na genetickou dispozici ke zdravotní komplikaci, ke které existuje jednoduchá a dostupná prevence, neboť diagnóza predispozice nemá valnou hodnotu bez možnosti účinné prevence a/nebo následující léčby.

Znalost genetických dispozic umožňuje podchytit potenciální zdravotní problém ještě před jeho vznikem, a tím nejen prodloužit život, ale i podstatně zlepšit jeho kvalitu.

Několik důležitých informací o firmě GENTEST s.r.o

Je první česká firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a získala certifikát, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou (viz Certifikáty). Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledku testu a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS)

Byla zařazena společností "Europe Unlimited", která pracuje pod záštitou "European Commission’s Life Sciences Programme", mezi 12 nejperspektivnějších firem z oblasti biotechnologií (prezentace těchto firem proběhla v dubnu 2006 v Záhřebu za velké pozornosti privátních i korporátních investorů).

Byla vybrána jako jedna z 30 firem, které v září 2006 v Pekingu reprezentovaly Evropskou unii na "1st Life sciences partnering event between China and Europe". Toto setkání, jehož účelem je zintenzivnění spolupráce mezi Evropskou unií a ÄŚínskou lidovou republikou, je organizováno ve spolupráci EC (European Commission’s Life Sciences Health Directorate), EFB (European Federation of Biotechnology) a CNCBD (China National Centre for Biotech Development).

Více informací
GENTEST

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám