Osvěžující a ochranná ústní voda s propolisem a a čajovníkovým olejem poskytuje celkovou ochranu úst.
Skladem více než 5 kusů V pondělí 19. 5. odešleme, u vás v úterý 20. 5.
Osvěžující a ochranná ústní voda Ecodenta s obsahem propolisu, čajovníkového oleje a grapefruitovou příchutí zajišťuje celkovou ochranu úst. Je extrémně účinná v boji proti nepříjemnému dechu, kazům a povlakům, a zároveň poskytuje pocit dlouhotrvající svěžesti. Čajovníkový olej a propolis mají antibakteriálními účinky. Obsahuje fluorid sodný.
Používejte dvakrát denně po vyčištění zubů. Do víka nalijte 15-20 ml ústní vody. Ústa si vyplachujte 30 sekund a poté vyplivněte a nevyplachujte vodou.
Balení obsahuje 500 ml
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.