Podrobné informace

Ochranné tampony pro koupání. Tampón je napuštěn čistým vazelínovým olejem, který má vodoodpudivé vlastnosti a tím ztěžuje proniknutí vody do pochvy.

Informace o produktu

Výrobce: LOHMANN & RAUSCHER GMBH
Značka: SENTA PROTECT
Kód výrobku: 7460
Kód EAN: 9001398162715
Držitel rozhodnutí: LOHMANN & RAUSCHER GMBH

Tampón je napuštěn čistým vazelínovým olejem, který má vodoodpudivé vlastnosti a tím ztěžuje proniknutí vody do pochvy. Jemně zaoblený hrot umožňuje lehké a snadné zavedení tampónu.Tampóny Senta lze používat i při končící menstruaci. Lehce se zavádějí i odstraňují.Mohou je používat i zdravé těhotné ženy s nekomplikovaným průběhem těhotenství, které se chtějí chránit před infekcí.

Tampóny Senta PROTECT byly vyvinuty speciálně pro ženy, které kladou důraz na hygienu při koupání. Proto byl vyvinut zvláštní nový tampón, který chrání ženské intimní oblasti při koupání a plavání a výrazně snižuje vniknutí např. chlorované nebo znečištěné vody. Tím se také zmenšuje plocha, která může být v pochvě napadena bakteriemi nebo plísněmi.

Zvláštní nový tampón, který chrání ženské intimní oblasti při koupání a plavání avýrazně snižuje vniknutí např. chlorované nebo znečištěné vody.Tím se také zmenšuje plocha, která může být v pochvě napadena bakteriemi nebo plísněmi.

Doporučuje se zavést tampón před koupáním a měnit jej nejlépe každé 3-4 hod.

Recenze (7)

Recenze produktu DH tampóny Senta Protect 4ks

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 89 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (14)

60 %

(11) (8)

80 %

snadno se zavádějí

(12) (9)

100 %

(10) (9)

100 %

(11) (6)

100 %

bez Senty ani bazén :)

(9) (8)

100 %

(7) (10)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu DH tampóny Senta Protect 4ks

Přidat nový příspěvek do diskuze