Podrobné informace

Vlasová kúra s obsahem čistého konopného oleje, rašeliny a manuky pro ošetření svědivé a suché vlasové pokožky s projevy atopie a lupénky.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 66997
Kód EAN: 8594054233214
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

CANNADERM Atopos vlasová kúra 100 ml

Kúra se používá pro mytí a ošetření vlasové pokožky, není určena pro mytí vlasů. Vlasová pokožka je po aplikaci kúry výrazně zklidněná, zjemněná a revitalizovaná.

NOVĚ 

Původní rašelinový extrakt v atoposu nahradila NOVÁ RAŠELINA, velmi kvalitní a koncentrovaná nejčistší rašelina s vynikajicím zastoupením účinných huminových kyselin.

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY rašeliny jsou dobře známy z mnoha odborných vědeckých prací i z lázeňských procedur. Rašelina velmi příznivě ovlivňuje stav zdravé i nemocné pokožky, velmi vhodná je i pro atopiky jak v podobě lázní či zábalů, tak i jako účinná ingredience do krémů a mastí. Jen vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na některou složku rašeliny, pokud se objeví reakce například po bahenním zábalu během lázeňského pobytu, doporučujeme kosmetiku s obsahem rašeliny před nákupem nejprve otestovat na malé ploše pokožky.

Použití: Kúru vetřete jemně do vlasové pokožky, nejlépe po umytí vlasů šamponem nature. Kúru nechte působit 3-5 minut, poté důkladně opláchněte čistou vodou. Účinnost působení kúry můžete prohloubit zábalem ošetřených míst. Případné zčervenání pokožky není na závadu a samo vymizí

Recenze (1)

Recenze produktu CANNADERM Atopos vlasová kúra 100 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (4)

80 %

Pomáhá mi v boji s lupy a svěděním citlivé vlasové pokožky. Používám v kombinaci s obyčejným šamponem.

Diskuze

Diskuze k produktu CANNADERM Atopos vlasová kúra 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze