Podrobné informace

Cannaderm Aknea mycí pěna napomáhá k dokonalejšímu odstranění svrchní zrohovatělé vrstvy pokožky, omezení tvorby kožního mazu a k potlačení vzniku zanícených pórů.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Produktová řada: Cannaderm aknea
Kód výrobku: 198119
Kód EAN: 8594054230442
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Cannaderm Aknea mycí pěna je určena pro denní mytí hrubé, mastné pokožky a pokožky s projevy akné. Zcela přírodní receptura obsahuje pouze extra šetrné mycí látky doplněné o účinné extrakty z řepíku a mateřídoušky, které napomáhají k dokonalejšímu odstranění svrchní zrohovatělé vrstvy pokožky, omezení tvorby kožního mazu a k potlačení vzniku zanícených pórů.

Účinky přidaných látek

Pro zlepšení vzhledu a jemnosti pokožky obsahuje mycí pěna aknea také přidaný bioaktivní konopný olej a vitamín E. Po umytí je pokožka s akné, díky přírodní receptuře perfektně čistá, hladší a bez pocitů vysušení nebo podráždění.

Jak nejlépe vodu Cannaderm Aknea používat?

Před použitím vodu protřepejte. Stiskem aplikátoru naneste pěnu do dlaně a jemně rozetřete na navlhčenou pokožku s projevy akné. Nechte krátce působit a pak důkladně opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte na mytí sliznic ani očního okolí. Pěnu používejte nejlépe 1-2 x denně na mytí pokožky s akné nebo na mytí hrubé, mastné pokožky. Na takto očištěnou pokožku pak použijte nejlépe čisticí vodu a krém nebo masku z programu aknea.

Recenze (6)

Recenze produktu Cannaderm Aknea mycí pěna 180ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

100 %

(3) (4)

100 %

(4) (3)

80 %

(3) (2)

80 %

Velmi jemná pěna. Krásně čistí pleť a přitom nevysušuje.

(4) (3)

80 %

(3) (4)

100 %

Pěkně čistí plet

Diskuze

Diskuze k produktu Cannaderm Aknea mycí pěna 180ml

Přidat nový příspěvek do diskuze