Podrobné informace

Cannaderm   Cannaderm Aknea ošetřující sérum Sérum je vhodné pro bodové ošetřování akné, pro celkové ošetření aknózní pokožky je určena aknea voda a krém.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 103811
Kód EAN: 8594054232552
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Cannaderm   Cannaderm Aknea ošetřující sérum Sérum je vhodné pro bodové ošetřování akné, pro celkové ošetření aknózní pokožky je určena aknea voda a krém. Ošetřujicí sérum pro lokální ošetření a zklidnění projevů akné.Výtažky z vrbové kůry naruší svrchní zrohovatělou vrstvu, konopný olej s arnikou, šalvějí a mátou působí protizánětlivě, desinfikují a zklidňují ošetřené místo pokožky. Po aplikaci může ošetřené místo krátce pálit, rychle dochází k zmírnění citlivosti i zarudnutí. Použití: Po důkladném protřepání naneste pomocí kuličkového aplikátoru sérum přímo na postižené místo s akné, nejlépe ihned po umytí nebo ošetření vodou aknea. Nepoužívejte sérum přes vrstvu make-upu, mohlo by dojít k zanesení pigmentů a složek make-upu do ložiska akné. Sérum používejte výhradně na místní, bodové ošetření jednotlivých ložisek akné. Po použití uzávěr dobře zašroubujte.

Recenze (6)

Recenze produktu Cannaderm Aknea ošetřující sérum 5ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 74 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (0)

100 %

Funguje a pekne voni

(0) (1)

80 %

(0) (1)

80 %

(0) (1)

100 %

(2) (0)

20 %

Moc se neosvedčilo. Má trochu mastnou konzistenci a žádný léčivý efekt nepozoruji. Lepší mám zkušenost s tyčinkou od lavery.

(1) (1)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Cannaderm Aknea ošetřující sérum 5ml

Přidat nový příspěvek do diskuze