Úvodní strana Zdraví a léky Oční optika Brýle Dioptrické brýle

AMERICAN WAY Čtecí brýle v hnědé v etui, šedé + 2.50

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 74440
30 %

Čtecí brýle v průhledném pouzdře. Čočky jsou odolné proti rozbití, avšak náchylné na poškrábání. Ke každodennímu použití.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

149 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

AMERICAN WAY Čtecí brýle v hnědé v etui, šedé + 2.50

Slábne Váš zrak?
Okolo 40-ti let věku Vaše oči pomalu ztrácí schopnost změnit tvar čočky tak pružně, jako to uměly, když jste bylí mladší. Je to zcela přirozený stav, který je nazván presbyopie a který je příčinou toho. že malá písmenka jdou čím dál tím méně zaostřit. Naše brýle Vám tyto problémy vyřeší.
Čtecí brýle nabízené naší společností American Way - dámské i pánské slouží pouze ke čtení a prodávají se od +1.00 dioptrie do +4.00 dioptrie. Vzhledem ktomu, že ujednotlivých typů brýlí je vždy stejná dioptrie pro obě čočky, nesmi tyto brýle používat lidé. kteří mají rozdílné poškození zraku. Doporučujeme proto před zakoupením tohoto výrobku navštívit svého lékaře, zjistit míru poškození zraku a poradit se s ním o výběru vhodného typu Čtecích brýlí.

Kvalita

Čtecí brýle jsou v souladu s evropskými směrnicemi. Byly posouzeny Státním výzkumným ústavem sklářským v Hradci Králové. Jsou bezpečné pro lidské zdraví při použití za obvyklých, nebo rozumně předvídatelných podmínek. Rámečky čtecích brýlí jsou vyráběny z kovů, které nevykazují škodlivé látky. Čočkyjsou odolné proti rozbiti, avšak náchylné na poškrábání.

Péče o Vaše brýle

I brýle odolné proti nárazu je možno poškodit špatným zacházením. Nepokládejte brýle čočkami dolů. Používejte pouzdra a při čištění užívejte speciální tkaninu (mikrovlákno).

Obrázek se nemusí shodovat se specifikací produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.

Informace o produktu

Výrobce: AMERICAN WAY S.R.O.
Značka: AMERICAN WAY
Produktová řada: AMERICAN WAY čtecí brýle
Kód výrobku: 74440
Kód EAN: 859057650019324
Držitel rozhodnutí: AMERICAN WAY S.R.O.

Recenze (2)

AMERICAN WAY Čtecí brýle v hnědé v etui, šedé + 2.50

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 30 %.

Přidat recenzi produktu

0 %

Ze 4 brýlí všechny nepoužitlelné: 1. - zvrásněný povrch, 2. - naprasklé sklo - plast, 3. částice přímo ve skle - plastu, 4. - škrábanec! Už raději kupuji přímo z číny za 1/3 cenu a mnohem větší kvalitu.

žádný
vše
60 %

Diskuze

AMERICAN WAY Čtecí brýle v hnědé v etui, šedé + 2.50

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka