Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BROS

BROS

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Produkty této značky

 • BROS mucholapka Biocidní přípravek

  BROS mucholapka

  Akce

  3 dny

  POPIS PRODUKTU mucholapka působí nepřetržitě během několika měsíců bez vůně a zápachu Varování Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  5 Kč -62% 13 Kč

 • BROS spray proti vosám a sršňům 300 ml Biocidní přípravek

  BROS spray proti vosám a sršňům 300 ml

  Akce

  3 dny

  Přípravek je určen pro hubení vos a sršňů a také k ničení jejich hnízd Působí kontaktně, okamžitě po použití. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý aerosol Nádoba pod tlakem Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení (RS)-α-kyano-3-fenoxybenzyl-(1RS)-cis, trans-3-(2,2-dichlorvinyl)-2,2-dimethylcyklopropanekarboxylát (cypermethrin), tetramethrin, 3-fenoxybenzyl(1RS,3RS;1RS,3SR)-3-(2,2-dichlorvinyl)-2,2-dimethylcyklopropankarboxylát (permethrin), těžký benzin s nízkou teplotou varu, propan / butan / isobutan, propan-2-ol, 5-{[2-(2-butoxyethoxy)ethoxy]methyl}-6-propyl-1,3-benzodioxol (piperonylbutoxid/PBO) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  86 Kč -19% 106 Kč

 • BROS závěs proti molům levandula Biocidní přípravek

  BROS závěs proti molům levandula

  Akce

  3 dny

  Účinně chrání oděvy, látky a kožichy před ničícím působením molů. Háček lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách a podobně. Působí 6 měsíců. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení [1-ethynyl-2-methylpent-2-en-1-yl]-2,2-dimethyl-3-(2-methylprop-1-en-1-yl) cyklopropan-1-karboxylát (empenthrin) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  29 Kč -19% 36 Kč

 • BROS spray proti komárům a klíšťatům 90 ml Biocidní přípravek

  BROS spray proti komárům a klíšťatům 90 ml

  Akce

  3 dny

  Přípravek ve spreji chránící proti štípancům komárů a klíšťat Nezanechává skvrny na oděvu, nemastí. Varování Vysoce hořlavý Dráždivý Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení DEET / N,N-diethyl-mtoluamid, Ethanol, Propan/butan/isobutan, Vonná kompozice Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -18% 76 Kč

 • BROS spray na létající a lezoucí hmyz 400 ml Biocidní přípravek

  BROS spray na létající a lezoucí hmyz 400 ml

  Akce

  3 dny

  proti létajícímu a lezoucímu hmyzu mouchy-komáři-švábi-mravenci-rus domácí Varování Nebezpečný pro životní prostředí Zdraví škodlivý Extrémně hořlavý Složení tetramethrin, 5-{[2-(2-butoxyethoxy)ethoxy]methyl}-6-propyl-1,3-benzodioxol (piperonylbu toxid/PBO), deltamethrin, propan / butan / isobutan, Benzinová frakce (ropná), hydrogenovaná tìžká, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -21% 87 Kč

 • BROS spray proti létajícímu hmyzu 400 ml Biocidní přípravek

  BROS spray proti létajícímu hmyzu 400 ml

  Akce

  3 dny

  Sprej proti mouchám, komárům a jinému létajícímu hmyzu. Je určen k potírání létajícího hmyzu: mšic, komárů, much a jiných druhů létajícího a nelétajícího hmyzu, např. švábů a rusů. Přípravek působí okamžitě. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý aerosol Nádoba pod tlakem Složení 5-{[2-(2-butoxyethoxy)ethoxy]methyl}-6-propyl-1,3-benzodioxol (piperonylbu toxid/PBO), 1R-trans fenothrin, [2-methyl-4-oxo-3-(prop-2-yn-1-yl)cyklopent-2-en-1-yl]-2,2-dimethyl-3-(2-methylprop-1-en-1-yl)cyklopropan-1-karboxylát (prallethrin), propan/butan/isobutan, benzinová frakce (ropná), hydrogenová složka, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -16% 82 Kč

 • BROS spray proti lezoucímu hmyzu 400 ml Biocidní přípravek

  3 dny

  Přípravek určený na ničení létajícího a lezoucího hmyzu v budovách –švábů, rusů, mravenců, rybenek, na mouchy, komáry a jiných. Speciální složení zabezpečuje mnohostranné působení přípravku – okamžitě účinkuje na hmyz,dlouhodobě působí v místě aplikace, ničí dospělé jedince i vajíčka. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý aerosol Nádoba pod tlakem Složení 5-{[2-(2-butoxyethoxy)ethoxy]methyl}-6-propyl-1,3-benzodioxol (piperonylbu toxid/PBO), tetramethrin, deltamethrin, propan/butan/isobutan, benzinová frakce (ropná), hydrogenová složka, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -13% 79 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám