Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BROS

BROS

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

 • BROS mucholapka Biocidní přípravek

  BROS mucholapka

  Akce

  2 dny

  POPIS PRODUKTU mucholapka působí nepřetržitě během několika měsíců bez vůně a zápachu Varování Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  10 Kč -23% 13 Kč

 • BROS závěs proti molům levandula Biocidní přípravek

  BROS závěs proti molům levandula

  Akce

  3 dny

  Účinně chrání oděvy, látky a kožichy před ničícím působením molů. Háček lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách a podobně. Působí 6 měsíců. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení [1-ethynyl-2-methylpent-2-en-1-yl]-2,2-dimethyl-3-(2-methylprop-1-en-1-yl) cyklopropan-1-karboxylát (empenthrin) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  29 Kč -19% 36 Kč

 • BROS spray proti lezoucímu hmyzu 400 ml Biocidní přípravek

  4 dny

  Přípravek určený na ničení létajícího a lezoucího hmyzu v budovách –švábů, rusů, mravenců, rybenek, na mouchy, komáry a jiných. Speciální složení zabezpečuje mnohostranné působení přípravku – okamžitě účinkuje na hmyz,dlouhodobě působí v místě aplikace, ničí dospělé jedince i vajíčka. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý aerosol Nádoba pod tlakem Složení 5-{[2-(2-butoxyethoxy)ethoxy]methyl}-6-propyl-1,3-benzodioxol (piperonylbu toxid/PBO), tetramethrin, deltamethrin, propan/butan/isobutan, benzinová frakce (ropná), hydrogenová složka, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -13% 79 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám