Lékárna.cz
Hledat

BARKING HEADS

BARKING HEADS (v doslovném překladu Štěkající hlavy) je superpremiové krmivo pro psy (i pro ty co neštěkají). Oproti tomu Meowing Heads, jak mnozí z vás už tuší, jsou v překladu Mňoukající Hlavy a je to superpremiové krmivo pro kočky. Všechny krmiva jsou vyráběna ve Velké Británii z místních surovin. Kromě suchého krmiva pro psy, máme také úžasné paštiky (i pro kočky) a ručně vyráběné pečené pamlsky. 

Pokud hledáte krmivo pro vašeho psa či kočku v superpremiové kvalitě, pak je BARKING HEADS správnou volbou. BARKING HEADS nabízí krmivo s nízkým obsahem obilovin a krmivo bez obilovin. 

Celou značku Barking Heads tvoří jedna velká rodina. Hlavním představitelem značky je Bailey. Můžete se s ním setkat na většině pytlů Barking Heads. Bailey miluje jehněčí recepturu Bad Hair Day, protože díky ní má lesklou srst, bystrý zrak a honosný ocas. Celkově se cítí velice dobře a má mnoho energie. Baileyho velký sen je zrušit množírny psů, které doslova produkují štěňata pouze kvůli ziskům a nemají k chovatelství vůbec žádný vztah.

Produktové řady

Kategorie

CANINA Calcium Carbonat prášek 1000 g

CANINA Calcium Carbonat prášek 1000 g

Veterinární přípravek

CANINA Calcium Carbonat prášek 1000 g CANINA Calcium Carbonat prášek 1000 g

Tento přípravek je vhodný tam, kde hrozí nedostatek vápníku. Vhodný…

Skladem

365 Kč

Filtr produktů

Podrobné filtrování

Cena (Kč)
365
Štítky
Druh zvířete
Forma výrobku
Hmotnost balení

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.