Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na uši

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní sprej 15 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 449770

Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky čímž snižuje riziko zánětu středního ucha. 

Více informací

Skladem

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

176 Kč
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní sprej 15 ml

  • Aktivně odstraňuje ušní maz

  • Snižuje riziko zánětu ucha

AurisClean ušní sprej DaVinci Academia 15mlAurisClean účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Unikátní složení a pohodlná forma aplikace tohoto zdravotnického prostředku garantuje bezpečné užívání jak u dospělých, tak i dětí.

AurisClean je doporučován pro pravidelnou ušní hygienu, jelikož zabraňuje tvorbě nadměrného ušního mazu a snadnějšímu odstraňování případných ušních mazových zátek. Před použitím prostředku u dětí mladších 12 let se poraďte s lékařem.

INDIKACE: Odstraňování nánosu ušního mazu a zamezování jeho hromadění. Snížení rizika zánětu ucha.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Před použitím zahřejte lahvičku v dlani. Poté držte lahvičku ve vzpřímené poloze, přiložte dávkovač ke zvukovodu a aplikujte následovně:

Prevence: 1–2 dávky do každého ucha 1–2x týdně, aby se zabránilo tvorbě nánosu ušního mazu.

Při vytvoření ušní mazové zátky: Jestliže lékař nedoporučí jinak, aplikujte 1–2 dávky 2x denně po dobu cca 4 dní před návštěvou lékaře.

Preventivně u plavců: Vstříkněte 1–2 dávky do každého ucha ihned po koupání. Tato aplikace eliminuje nežádoucí efekty vzniklé vtečením vody do zvukovodu po koupání.

UPOZORNĚNÍ: Nezavádějte aplikátor příliš hluboko do zevního zvukovodu, je to obzvláště důležité při aplikaci u malých dětí. Vyhýbejte se kontaktu s očima, nepolykejte.

AurisClean

MECHANIZMUS ÚČINKU: AurisClean obsahuje aktivní sloučeninu karbamitperoxidu (urea peroxide), která v uchu uvolňuje aktivní kyslík (A), jenž způsobuje odloučení ušního mazu od kůže zevního zvukovodu (B). AurisClean obsahuje rovněž povrchově aktivní neiontové sloučeniny, které napomáhají změkčování ušního mazu a posilují tím účinek prostředku.

KONTRAINDIKACE: Prostředek nepoužívejte při bolestivosti ucha, perforaci ušního bubínku, citlivosti na kteroukoli ze složek prostředku a také při chronických zánětlivých stavech středního ucha a zvukovodu. Těhotné a kojící ženy a děti mladší 12 let by měly používat AurisClean pod dohledem lékaře.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před světlem, chraňte před dětmi. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

OBSAH BALENÍ: Balení obsahuje 15ml lahvičku roztoku s dávkovačem a návodem k použití.


 

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: DA VINCI ACADEMIA
Kód výrobku: 449770
Kód EAN: 8594059737977
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Recenze

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní sprej 15 ml

Diskuze

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní sprej 15 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám