Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na uši

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 449769

Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky čímž snižuje riziko zánětu středního ucha. 

Více informací

Skladem zítra

V pondělí 30. 11. odešleme, u vás v úterý 1. 12.

V pondělí 30. 11. odešleme, u vás v úterý 1. 12.

169 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

AurisClean ušní kapky DaVinci Academia 15ml

  • Aktivně odstraňuje ušní maz

  • Snižuje riziko zánětu ucha

AurisClean účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Unikátní složení a pohodlná forma aplikace tohoto zdravotnického prostředku garantuje bezpečné užívání jak u dospělých, tak i dětí.

AurisClean je doporučován pro pravidelnou ušní hygienu, jelikož zabraňuje tvorbě nadměrného ušního mazu. Před použitím prostředku u dětí mladších 12 let se poraďte s lékařem.

INDIKACE: Odstraňování nánosu ušního mazu a zamezování jeho hromadění. Snížení rizika zánětu ucha.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Před použitím zahřejte lahvičku tak, že ji na chvíli podržíte v dlani. Nestanoví-li lékař jinak, nakapejte přímo do zvukovodu každého ucha 5–10 kapek a vyčkejte několik minut. Pro lepší efekt můžete ucho ucpat vatičkou. Aplikaci provádějte po dobu 4 dní, 2x denně (ráno a večer).

UPOZORNĚNÍ: Nezavádějte aplikátor příliš hluboko do zevního zvukovodu, je to obzvláště důležité při aplikaci u malých dětí. Vyhýbejte se kontaktu s očima, nepolykejte.

AurisClean

MECHANIZMUS ÚČINKU: AurisClean obsahuje aktivní sloučeninu karbamitperoxidu (urea peroxide), která v uchu uvolňuje aktivní kyslík (A), jenž způsobuje odloučení ušního mazu od kůže zevního zvukovodu (B). AurisClean obsahuje rovněž povrchově aktivní neiontové sloučeniny, které napomáhají změkčování ušního mazu a posilují tím účinek prostředku.

KONTRAINDIKACE: Prostředek nepoužívejte při bolestivosti ucha, perforaci ušního bubínku, citlivosti na kteroukoli ze složek prostředku a také při chronických zánětlivých stavech středního ucha a zvukovodu. Těhotné a kojící ženy a děti mladší 12 let by měly používat AurisClean pod dohledem lékaře.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před světlem, chraňte před dětmi. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

BALENÍ: Balení obsahuje 15ml lahvičku roztoku a návod k použití.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: DA VINCI ACADEMIA
Kód výrobku: 449769
Kód EAN: 8594059737984
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Recenze

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

Diskuze

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám