Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické prostředky » Přípravky na uši

AURECON Plus ušní svíčky 2 kusy

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 39725

Ušní svíčky Aurecon umí zbavit ucho nečistot. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje odstranění ušního mazu.

Více informací

Běžná cena: 134 Kč
112
Ušetříte: 16 % (22 Kč)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace AURECON Plus ušní svíčky 2 kusy

Ušní svíčky Aurecon umí zbavit ucho nečistot. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje odstranění ušního mazu.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: AURECON
Kód výrobku: 39725
Kód EAN: 7640119230245
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Co jsou ušní svíčky Aurecon

Jsou to bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Po zapálení vzniká uvnitř svíčky mlha, která proudí směrem dolů dovnitř ucha. Tato mlha přepravuje účinné látky svíčky do celého ušního ústrojí.

Kdy ušní svíčku používat

Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto stimulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z prochladnutí. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.

Ušní svíčky AURECON plus může mít příznivý účinek např. při bolestech v uších, dlouhotrvajících bolestech uší a hlavy, při mírných formách zánětu středního ucha, svrbění v uchu, hučení v uších, při pocitu tlaku v uších a hlavě, migréně, akutní a chronické rýmě, poruchách čichu, zánětu mandlí, podrážděnosti a stresových symptomech jako důsledek vegetativních poruch, nedostatečném prokrvení ucha, energetickém posílení při nedoslýchavosti, lokální a reflexní aktivaci látkového a lymfatického oběhu, stimulaci energetického toku, celkovém posílení imunitního systému organismu.

Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná plastová ochranná vložka Aurecon systém, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček. Ochranná vložka Aurecon systém vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí.

 Proč je důležité pečovat o hygienu uší

Lidské ucho (Auris) je párový smyslový orgán sluchu a rovnováhy tvořený vnějším, středním a vnitřním uchem. Vnější zvukovody se průběžně zaplňují ušním mazem. Při nadměrné tvorbě ušního mazu, který může být příčinou mnohých obtíží jako hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehnutých uší, tento maz tuhne a snižuje sluchová vjem.

V důsledku nesprávného čištění, nesprávnou metodou se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha. Může se však lehce odstranit pomocí ušní svíčky AURECON plus.

Návod k použití

1. Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širší konci.
2. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Svíčka musí být ve svislé poloze, aby nebyla nakloněná na boku.
3. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Hoření trvá 6-7 minut. Optimální délka ušní svíčky Aurecon plus byla při výzkumech stanovena na cca. 20 cm ±10% a s průměrem na horním konci cca. 20 mm. S těmito rozměry se dosáhne po zapálení správná rovnováha hoření.

Čistění se provádí v obou uších, postupně, při aplikaci dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Doporučujeme provádět čistění preventivně 1x měsíčně. Preventivní kůra by se měla vykonat 3 po sobě následující dny.

Komu je přípravek určen?

Přípravek je určen všem, kteří chtějí vykonat vnitřní čištění ucha nebo chtějí odstranit z ucha překážející vodu po koupání v moři nebo bazénu. Přípravek může být prospěšný pro osoby, které pracují v prašném prostředí, pro osoby trpící tlakem v uších po cestování v letadle nebo pobytu na horách.

 

Nežádoucí účinky:

Nejsou známé. Přípravek se nedoporučujeme používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Před aplikací je třeba se poradit s lékařem v případě jakékoliv patologie ucha nebo přetrvávajícího ušního mazu.

Složení:

Bavlna, včelí vosk, parafín, plastová ochranná vložka Aurecon systém.

Upozornění:

Svíčku používejte zásadně za pomoci druhé osoby! Při hoření dbejte na bezpečnost! Nepoužívejte při ušních onemocnění! Nepoužívat v místech vystavených průvanu, přítomnosti plynu nebo hořlavých látek, nevystavujte zdrojům tepla! Nepožívat u dětí mladších šesti let! Čistění uší dětí vykonávejte vždy za přítomnosti dospělé osoby! Při použití svíčky si chraňte vlasy ručníkem! Svíčku netlačte hluboko do ucha! Ušní svíčky AURECON plus se nemají používat v případě, že byla už svíčka použitá (byť jen trochu) a zapálená. Svíčky budou funkční pouze v případě, že se použijí v původním, zachovalém stavu.Ušní svíčky AURECON plus nemají stejný tvar, protože jsou vyráběny ručně.

Skladování:

AURECON plus skladujete na suchém místě, při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti 5 roků od data výroby.

Balení:

Dvě ušní svíčky, papírový kroužek.

Recenze (28)

Recenze AURECON Plus ušní svíčky 2 kusy

Recenze od 28 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

100 %

100 %

spokojenost.Vyčistí uši lépe než šťourátko a dá se při tom příjemně relaxovat.

100 %

20 %

Nesplnily mé očekávání

80 %

100 %

100 %

Dobře pročistí uši. Na tinitus sice nepomohly (možná při dlouhodobém používání?), ale alespoň odstraní starý maz a vodu z bazénů. Takže doporučuji.

Snadné používání
Bezpečné
40 %

celkem dobré

100 %

Diskuze (11)

Diskuze AURECON Plus ušní svíčky 2 kusy

Přidat nový příspěvek do diskuze

jana - zalehlé uši

(0) 24/10/2018

Je to týden co jsem je použila a mám stále zalehlé uši . Obávám se, že návštěva ORL bude nutná.

Vstoupit do diskuze

- NEKUPOVOT

(0) 22/04/2016

Zdravím, v žádném případě nedoporučuji, ušní svíce jsou vadne, kouř po pár vteřinách doutná druhým koncem a přímo do sluchovodu...reklamaci ani delat nebudu,ale informovat ČOI a Hygienu budu

Vstoupit do diskuze

- Popálený bubínek?

(0) 30/10/2013

:-) To by mě také zajímalo, jak mohlo dojít k popálení bubínku! :-)

Vstoupit do diskuze

- Jsou nebezpečné!

(1) 22/10/2011

Léčbu ušními svícemi jsem praktikovala až do doby než jsem si popálila ušní bubínek. Na ORL mi bylo sděleno, že nejsem první a že léčba ušními svícemi je nebezpečná.

Vstoupit do diskuze

- Nedoporučuji

(1) 24/06/2010

Tyto svíčky absolutně nedoporučuji. Zkoušela jsem i jiné firmy a tyhle byly nejhorší, neúčinné. Pokud zvažujete nákup svíček poohlédněte se po jiné značce.

Vstoupit do diskuze

- Spokojenost

(0) 16/09/2009

Já jsem s tímto výrobkem spokojen, žádné negativní účinky.

Vstoupit do diskuze

- HOPI se distancují

(1) 07/03/2009

Prosím opravte chybnou informaci - kmen Hopi se od této metody distancuje, nikdy ji nepoužíval - ale nelze se nikde dovolat aby výrobci tuto lež neprezentovali... (viz vyjádření mluvčí Vanessy Charles z Hopi Tribal Council, Kykotsmovi, Arizona)

Vstoupit do diskuze

- POZOR PODVOD

(0) 24/07/2008

Aplikace ušních svící skýtá značné riziko kontaminace zvukovodu, navíc dochází k zapečení ušního mazu na bubínku. Zapečený maz lze jen s velkými obtížemi odstranit, způsobuje zhoršení sluchu, jeho tlak na bubínek způsobuje závratě, pískání a hučení v uších. Věřte mi, sám jsem to zažil. Je to bohapusté tahání peněz z kapes.

Vstoupit do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám