Lékárna.cz

ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet

Léčivý přípravek
ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku. Od 12 let věku.

Více informací

Skladem Zítra odešleme, u vás v pondělí 3. 6.

142 Kč (7,10 Kč/ks)

Potřebuji poradit

142 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

ASPIRIN 500 mg 20 obalených tablet

Tablety se používají k symptomatické léčbě horečky a nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Léková forma

Obalené tablety k perorálnímu podání.

Léčivá látka a její množství

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Jak užívat

Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.

Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Na co si dát pozor

Podání tohoto přípravku v těhotenství je možné pouze v 1. trimestru, stejně tak je možné podání v období kojení, ale vždy by mělo být podání konzultováno s lékařem.

Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Obsah balení

Balení obsahuje 20 tablet.

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Značka:
Produktová řada:
Kód výrobku:
441896
Kód EAN:
8590322002889
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Kyselina acetylsalicylová
Farmakoterapeutická skupina:
analgetika | jiná analgetika a antipyretika | kyselina acetylsalicylová a deriváty | kyselina acetylsalicylová
Cesta podání:
Perorální podání

Oznámit nežádoucí účinky

Související produkty

ASPIRIN 500 mg 8 obalených tablet

ASPIRIN 500 mg 8 obalených tablet

Léčivý přípravek

ASPIRIN 500 mg 8 obalených tablet ASPIRIN 500 mg 8 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků…

Skladem

89 Kč

ASPIRIN C Šumivé tablety 20 kusů

ASPIRIN C Šumivé tablety 20 kusů

Léčivý přípravek

ASPIRIN C Šumivé tablety 20 kusů ASPIRIN C Šumivé tablety 20 kusů

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý…

Skladem

295 Kč

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.