Lékárna.cz

ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Léčivý přípravek
ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku.

Více informací

Skladem Zítra odešleme, u vás pozítří

Před slevou: 339 Kč
321 Kč (4,01 Kč/ks)
Ušetříte: 5 % (18 Kč)
Doprava domů od 59 Kč 97 % spokojených zákazníků

Potřebuji poradit

321 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Tablety se používají k symptomatické léčbě horečky a nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Léková forma

Obalené tablety k perorálnímu podání.

Léčivá látka a její množství

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Jak užívat

Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.

Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Na co si dát pozor

Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Obsah balení

Balení obsahuje 80 tablet.

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Značka:
Produktová řada:
Kód výrobku:
441899
Kód EAN:
8590322002902
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Kyselina acetylsalicylová
Farmakoterapeutická skupina:
analgetika | jiná analgetika a antipyretika | kyselina acetylsalicylová a deriváty | kyselina acetylsalicylová
Cesta podání:
Perorální podání

Oznámit nežádoucí účinky

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.