Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

ASPIRIN

Tato rubrika obsahuje výrobky značky ASPIRIN.
Produktové řady: 
Katalogový výpis | Seznam

ASPIRIN PROTECT 100 mg 98 tablet

ASPIRIN PROTECT 100 mg 98 tablet
Kód:261612

Naše cena:  154 Kč
Běžná cena:  191 Kč
Ušetříte:  19 %

Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris), k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN PROTECT 100 mg 50 tablet

ASPIRIN PROTECT 100 mg 50 tablet
Kód:261614

Naše cena:  94 Kč
Běžná cena:  106 Kč
Ušetříte:  11 %

Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris), k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN 500 mg 20 tablet

ASPIRIN 500 mg 20 tablet
Kód:13782

Naše cena:  96 Kč
Běžná cena:  106 Kč
Ušetříte:  9 %

Pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí způsobených záněty.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN C šumivé tablety 20 kusů

ASPIRIN C šumivé tablety 20 kusů
Kód:13789

Naše cena:  196 Kč
Běžná cena:  213 Kč
Ušetříte:  8 %

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN 500 mg 100 tablet

ASPIRIN 500 mg 100 tablet
Kód:13784

Naše cena:  322 Kč

Pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí způsobených záněty.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN C šumivé tablety 10 kusů

ASPIRIN C šumivé tablety 10 kusů
Kód:13788

Naše cena:  119 Kč

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.
Dostupnost: skladem

ASPIRIN PROTECT 100 mg 28 tablet

ASPIRIN PROTECT 100 mg 28 tablet
Kód:253713

Naše cena:  52 Kč

Určený pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris).
Dostupnost: skladem
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz