Podrobné informace

100% přírodní šťáva z rakytníku řešetlákového má pozitivní vliv na lidský organismus, obsahuje řadu vitaminů a účinných látek.

Informace o produktu

Výrobce: Allnature, s.r.o.
Značka: ALLNATURE
Kód výrobku: 352045
Kód EAN: 4260045597149
Držitel rozhodnutí: Allnature, s.r.o.

Šťáva z rakytníku řešetlákového je 100% přírodní doplněk stravy, který obsahuje pouze šťávu lisovanou z tohoto polyvitaminového ovoce. Obsahuje kombinaci deseti důležitých vitaminů, které působí jako antioxidanty, patnácti stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a dalších biologicky aktivních látek nepostradatelných pro lidský organismus.

Obsažené složky

  • Šťavnaté plody rakytníku řešetlákového obsahují velké množství vitaminu C, vitamin A, B, D, F, K i P, flavonoidy, třísloviny a mnoho dalších důležitých látek, které mají pozitivní vliv na lidský organismus.
  • Bohatý koktejl prospěšných látek ocení zejména sportovci, senioři, vegetariáni, lidé v rekonvalescenci nebo fyzicky a psychicky zatížené osoby. Šťáva jim dodá potřebný přísun vitaminů a jedinečným způsobem podpoří jejich zdraví a pohodu.

Jak se vyrabí Rakytníková šťáva Bio

Bio šťáva pochází z ekologicky pěstovaných plodů, které nejsou hnojeny umělými hnojivy ani zatěžovány chemickými postřiky. Jejich pěstování probíhá v souladu s přírodou, jsou šetrně sklízeny, skladovány a následně zpracovávány. Vše probíhá pod přísnou kontrolou speciálních norem pro bio výrobky. Šťáva si díky tomu zachovává jedinečné množství vitaminů a účinných látek, které mají velký význam pro organismus člověka.

Jak šťávu z Rakytníku užívat

Lahodná chuť šťávy umožňuje užívat ji samostatně nebo ji ředit, popřípadě přidávat do jogurtů, dezertů a koktejlů. Rakytníková šťáva je skvělým doplňkem zdravé výživy, který působí blahodárně na zdraví i psychickou pohodu člověka, dodává tělu energii a působí na výkonnost lidí.

Doporučené dávkování

Šťávu můžete ředit, přidávat do pokrmů nebo užívat samostatně v přiměřeném množství.

Balení obsahuje 500 ml.

Recenze

Recenze produktu ALLNATURE Rakytníková šťáva 100% BIO 500 ml

Diskuze

Diskuze k produktu ALLNATURE Rakytníková šťáva 100% BIO 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze