Podrobné informace

Odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho další tvorbě, regeneruje dásně, odstraňuje pach, zabraňuje tvorbě zubního kamene a zubního kazu.

Informace o produktu

Výrobce: BIOFER
Značka: BIOFER
Kód výrobku: 3288
Kód EAN: 8594045740011
Držitel rozhodnutí: BIOFER

BIOFER PRO ZUBY A DÁSNĚ

Účinek:
Zubní pasta Biofer účinně odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho další tvorbě. Regeneruje dásně, odstraňuje pach, zabraňuje tvorbě zubního kamene a zubního kazu. Brzy zpozorujete, že účinek bioferu je dlouhodobý. Můžete tedy i nadále používat svoji oblíbenou zubní pastu a bioferem si vyčistit zuby jen několikrát týdně (stačí jen málo pasty, asi 0,5 cm). Budete překvapeni, jak jsou nyní Vaše zuby lesklé a bez povlaku. Pasta neobsahuje mentol, který snižuje účinky bylinných a jiných přírodních a homeopatických preparátů.

Princip funkce:
základem je látková resonanční interakce. Tím je potlačena rozhodujícím způsobem a dlouhodobě anaerobní složka ústní mikrobiální flóry, která produkuje sirovodík, merkaptany a jiné organické sulfidy, dále čpavek, který je vysoce alkalický a umožňuje tak tvorbu zubního kamene. (Anaerobní ústní mikrobiální flóra vytváří podmínky pro vznik a existenci zubního povlaku - plaku a pro vznik a existenci zánětlivých změn dásní.)

Složení:
(CTFA) AQUA, CALCIUM CARBONATE, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELULOSE,SODIUM LAURETH SULFATE,AROMA,CHAMOMILLA RECUTITA,STEVIOSIDE,CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL, QUATERNIUM-15,METHYLPARABEN

Vyrobeno v Evropské unii.

BIOFER ODSTRAŇUJE ZÁPACH Z ÚST.

Recenze (4)

Recenze produktu Zubní pasta Biofer 75ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (8)

100 %

(7) (10)

100 %

Úžasná pasta. Během chviličky rozpustí plak a zuby jsou krásně lesklé a hladké, jako vyleštěné.

(10) (3)

100 %

(7) (4)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Zubní pasta Biofer 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze