Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » X » XEROSTOM

XEROSTOM

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Neobsahuje

Počet ks

Jednotkové množství

Produkty této značky

 • XEROSTOM gelová náhrada slin 25ml

  2 dny

  Má výborné lubrikační vlastnosti (váže vzdušnou vlhkost a zvyšuje tak vlhkost v ústech). Nárůst stimulace tvorby slin až o 200%. Ochrana proteinů a DNA přítomné v buňkách před toxiny. Pro pacienty s postižením tvorby slin, resp.pro silné kuřáky, starší občany, nemocné cukrovkou a pod. Vysoký obsah xylitolu (10%), bez detergantů,- na 100% přírodní bázi bez umělých látek, bez alkoholu a bez cukru. Vhodné i pro zvlhčení rtů v rámci ordinačního bělení.

  142 Kč -8% 155 Kč

 • XEROSTOM žvýkačky 10 ks

  3 dny

  59 Kč -5% 62 Kč

 • XEROSTOM ústní voda 250 ml

  3 dny

  Navíc díky vysokému obsahu xylitolu zároveň působí proti usazování zubního plaku, tvorbě zubního kamene a účinně předchází vzniku zubního kazu. POUŽITÍ: Protřepejte lahvičku. 2x denně (ráno po snídani a večer těsně před ulehnutím) vyplachujte ústa po dobu 2 minut, poté již nevyplachujte ústa vodou. Pro dosažení lepších výsledků kombinujte s ostatními přípravky Xerostom.

  154 Kč -3% 159 Kč

 • XEROSTOM zubní pasta 50 ml

  3 dny

  Nejdůležitější patentovanou složkou Xerostomu je kombinace přírodních látek: olivového oleje, xylitolu a betainu. Dále Xerostom přípravky obsahují: kalcium, vitamín E a B5, alantoin, draslík a citrus medica. Bez umělých látek. Vhodné pro diabetiky a vegetariány. Neobsahuje SLS ani cukr.

  144 Kč -3% 148 Kč

 • XEROSTOM sprej pro suchou ústní dutinu 15 ml

  XEROSTOM sprej pro suchou ústní dutinu 15 ml

  Novinka

  3 dny

  Okamžitá úleva od příznaků suchých úst. Malé balení je vhodné do kabelky nebo kapsy. Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Neobsahuje fluoridy a proto ho můžete použít dle potřeby. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%. Nejčastější příčinou suchých úst je onkologická léčba a nebo nadměrné užívání léků. Více než 1500 druhů léků způsobuje xerostomii. Užívání 3, nebo více léků denně může způsobit xerostomii. Příznaky suchých úst můžete mít i přesto, že nemáte problém s tvorbou slin.

  119 Kč -8% 129 Kč

 • XEROSTOM pastilky 30 ks

  XEROSTOM pastilky 30 ks

  Novinka

  3 dny

  Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Fyziologická stimulace tvory slin díky cucání pastilek. Obsahují fluorid a jsou bohaté na xylitol. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%. Nejčastější příčinou suchých úst je onkologická léčba a nebo nadměrné užívání léků. Více než 1500 druhů léků způsobuje xerostomii. Užívání 3, nebo více léků denně může způsobit xerostomii. Příznaky suchých úst můžete mít i přesto, že nemáte problém s tvorbou slin.

  179 Kč -5% 189 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám