Úvodní strana Zdraví a léky Doplňky stravy Energie, únava

WOYKOFF allegra COMFORT 90 tablet

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 370187

Dodejte tělu dostatek stavební látky  pro tvorbu hormonu štěstí serotoninu. Ten ocení vaše tělo při dlouhodobém stresu, úzkostech nebo strachu.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Běžná cena: 856 Kč
569 Kč (6,32 Kč/kapsle)
Ušetříte: 34 % (287 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

WOYKOFF allegra COMFORT 90 tablet

Dobrou náladu způsobuje v našem těle látka zvaná serotonin, kterému se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí.

Doplněk stravy allegra COMFORT obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan, která je jedinou stavební látkou tohoto hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit.

Allegra COMFORT vám náladu zlepší, celkově se zklidníte, a to i v případě, že se právě snažíte odnaučit společenským zlozvykům, jako např. kouření, těžko se vypořádáváte s pracovními stresy nebo špatně spíte.

Vitamin B6

  • přispívá k normální psychické činnosti
  • ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání 
  • zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech.

Složení

zahušťovadlo (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon), L-tryptofan, sacharóza, protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxid železa), pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000.

Nutriční informace

  357%  1 tabletě ve 2 tabletách, tj.v jedné denní dávce % DRHP ve 2 tbl.
L-tryptofan   200 mg 400 mg  *
vitamín B6 2,5 mg   5 mg 357%

 % DRHP denní referenční hodnota příjmu

 * denní referenční hodnota není stanovena 

 

Dávkování

1 - 2 tablety denně. Tabletu je vhodné užít nejlépe večer , a to nalačno  a zapít ovocným džusem, případně horkým mlékem s medem.  

 

L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké množství tryptofanu obsahují živočišné bílkoviny, a to zejména tučné červené maso nebo syrovátka. Naproti tomu bílé maso nebo rostlinná strava obsahuji tryptofanu minimum.

Dnešní strava, která je doporučována jako vhodná z pohledu kardiovaskulárního systému, tedy obsahující hodně zeleniny a bílého masa, je bohužel velmi chudá právě na obsah tryptofanu. Naproti tomu hektický a stresující životní styl, který v současné době žijeme, se vyznačuje vysokou spotřebou tryptofanu, protože lidské tělo má zvýšené požadavky na tvorbu serotoninu, který kompenzuje vysokou stresovou zátěž.

 

Doplněk stravy Allegra COMFORT je však zcela bezpečná a nenávyková a můžete ji užívat dlouhodobě i bez přerušení.

Informace o produktu

Výrobce: WOYKOFF, A.S.
Značka: WOYKOFF
Kód výrobku: 370187
Kód EAN: 8594070860470
Držitel rozhodnutí: WOYKOFF, A.S.

Recenze

WOYKOFF allegra COMFORT 90 tablet

Diskuze

WOYKOFF allegra COMFORT 90 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám