Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » W » WELLAFLEX

WELLAFLEX

Produktové řady: Odměna za dobití
 • WELLAFLEX Lak s leskem na jemné vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Lak s leskem na jemné vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Speciální stylingové přípravky od Welly vám poskytnou absolutní volnost imaginace. Umožní vám se rozhodnout a v mžiku cokoli realizovat. Zaručujeme vám, že odteď se styling stane vaší oblíbenou kratochvílí.  

  69 Kč -20% 86 Kč

 • WELLAFLEX lak 75ml extra silný

  2 dny

  Zachová pružnost vašich vlasů. Nevysušuje vlasy. Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20-30 cm. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření. Vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně.

  54 Kč -8% 59 Kč

 • WELLAFLEX volume boost silně tužící lak 250ml

  WELLAFLEX volume boost silně tužící lak 250ml

  Akce

  2 dny

  Poskytuje flexibilní, extra silné zpevnění a dodá vašemu účesu viditelný objem, který vydrží až 24 hodin. Prostřednictvím FlexVolume Depot vytvoříte nadýchaný účes a dodáte vaším vlasům okamžitý objem. Výhody výrobku Dodává extra silné zpevnění, nelepí. Zachovává pružnost vašich vlasů. Pomáhá chránit před UV zářením. Doporučená aplikace Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20-30cm.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX pěnové tužidlo pro objem na jemné vlasy 200ml

  WELLAFLEX pěnové tužidlo pro objem na jemné vlasy 200ml

  Akce

  2 dny

  Jemným vlasům dodává objem a silné zpevnění a přitom je neslepuje.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • WELLAFLEX pěnové tužidlo extra silné objem 2 dny 200 ml

  WELLAFLEX pěnové tužidlo extra silné objem 2 dny 200 ml

  Akce

  2 dny

  Pěnové tužidlo wellaflex pro objem, který vydrží po dobu až 2 dnů - silné zpevnění. Poskytuje flexibilní, silné zpevnění a dodává Vašemu účesu viditelný objem plný života po dobu až 2 dnů. Prostřednictvím Flex Volume Depot vytvoříte nadýchaný účes a dodáte Vašim vlasům okamžitý objem. Výhody výrobku Dodává silné zpevnění. Zachovává pružnost Vašich vlasů. Pomáhá chránit před UV zářením. Doporučená aplikace Před upotřebením dobře protřepejte a při používání držte nádobku směrem dolů. Aplikujte na vlhké vlasy a vysušte vysoušečem vlasů.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • WELLAFLEX Extra silně tužící lak na vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Extra silně tužící lak na vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Speciální stylingové přípravky od Welly vám poskytnou absolutní volnost imaginace. Umožní vám se rozhodnout a v mžiku cokoli realizovat. Zaručujeme vám, že odteď se styling stane vaší oblíbenou kratochvílí.  

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX pěnové tužidlo na kudrnaté vlasy 200ml

  WELLAFLEX pěnové tužidlo na kudrnaté vlasy 200ml

  Akce

  2 dny

  Pružnost plná života až na 24 hodin. Dodává Vašemu účesu pružnost a zároveň jej zpevní až na 24 hodin. Se složením FLexCurl. Výhody výrobku Po aplikaci poskytuje dostatek času pro vytvarování pružných loken a vln, plných života. Pomáhá chránit před UV zářením.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Shine&hold lak na vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Shine&hold lak na vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Wellaflex umožňuje vytvořit účes s velkým objemem a vitalitou trvající až 24 hodin. Nová úžasná vůně zároveň vyzdvihuje exklusivní a nadčasový charakter těchto produktů, které byly speciálně navrženy podle požadavků zákazníků s moderním duchem. Proto ať máte jakékoli přání, když chcete vyjádřit svou jedinečnost a individualitu, na Wellaflex se můžete bezvýhradně spolehnout. Výhody výrobku Dodá vlasům ultra silnou a spolehlivou podporu a viditelně větší objem. Dodává vlasům přirozeně hedvábný lesk. Udržuje vlasy pružné a zpevněné po celý den. Doporučená aplikace Naneste na vlasy ze vzdálenosti 20-30 cm nebo na vybrané jednotlivé prameny pro zdůraznění. Pro objem aplikujte buď ke kořínkům nebo na linii vlasů.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Hydro style lak na vlasy extra silný 250ml

  WELLAFLEX Hydro style lak na vlasy extra silný 250ml

  Akce

  2 dny

  Výhody výrobku spolehlivě zpevní váš účes, nelepí pomáhá hydratovat vlasy, aniž by je zatížil zabraňuje nadměrnému kudrnacení vlasů obsahuje hydratační komplex.

  69 Kč -20% 86 Kč

 • WELLAFLEX Boost silně tužící lak na vlasy pro objem 250ml

  WELLAFLEX Boost silně tužící lak na vlasy pro objem 250ml

  Akce

  2 dny

  Wellaflex umožňuje vytvořit účes s velkým objemem a vitalitou trvající až 24 hodin. Nová úžasná vůně zároveň vyzdvihuje exklusivní a nadčasový charakter těchto produktů, které byly speciálně navrženy podle požadavků zákazníků s moderním duchem. Proto ať máte jakékoli přání, když chcete vyjádřit svou jedinečnost a individualitu, na Wellaflex se můžete bezvýhradně spolehnout. Výhody výrobku Výraznější styl. Osobitější šarm. Nové složení Wellaflexu odráží unikátní potřeby každého jednotlivce a dělá ze stylingu výsostně osobní záležitost. Doporučená aplikace Naneste na vlasy ze vzdálenosti 20-30 cm nebo na vybrané jednotlivé prameny pro zdůraznění. Pro objem aplikujte buď ke kořínkům nebo na linii vlasů.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • WELLAFLEX Style&Repair lak na vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Style&Repair lak na vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Dodává lesk poškozeným a matným vlasům bez života. Díky složení s obsahem jojobového oleje budou vlasy hladké a snadno upravitelné. Výhody výrobku Pomáhá udržet vlasy odolné proti poškození způsobenému česáním. Pomáhá chránit vlasy před ztrátou vlhkosti během vysoušení vysoušečem. Pomáhá poskytovat ochranu před UV zářením. Vlasy neslepuje. Snadno se vyčesává.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX lak na vlasy s leskem extra silně tužící 250 ml

  WELLAFLEX lak na vlasy s leskem extra silně tužící 250 ml

  Akce

  2 dny

  Speciální stylingové přípravky od Welly vám poskytnou absolutní volnost imaginace. Umožní vám se rozhodnout a v mžiku cokoli realizovat. Zaručujeme vám, že odteď se styling stane vaší oblíbenou kratochvílí.  

  69 Kč -22% 89 Kč

 • WELLAFLEX Brilliant lak na barvené vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Brilliant lak na barvené vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Systém trojí ochrany proti horku, slunci a ztrátě vlhkosti. Výhody výrobku S UV filtrem. Pomáhá zachovat lesk barvených vlasů. Neslepuje vlasy. Doporučená aplikace Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20-30 cm.

  69 Kč -25% 92 Kč

 • WELLAFLEX Pěnové tužidlo ultra silné zpevnění 200ml

  WELLAFLEX Pěnové tužidlo ultra silné zpevnění 200ml

  Akce

  2 dny

  Pěnové tužidlo Wellaflex dodává vlasům viditelný objem.Složení pro objem vlasů obklopuje pramínky vlasů a vyplňuje řidší partie Vašich vlasů. Výhody výrobku Vlasy neslepuje a nevysušuje. Spolehlivé zpevnění pro flexibilní účes až na 24 hodin. Pomáhá poskytovat ochranu před UV zářením. Doporučené použití Nádobku před upotřebením dobře protřepejte a při používání ji držte dávkovačem směrem dolů. Množství o velikosti jablka naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů. Vlasy vysušte vysoušečem nebo je nechte přirozeně uschnout.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Volume 2Days spray 150 ml

  WELLAFLEX Volume 2Days spray 150 ml

  Akce

  2 dny

  Vaše vlasy výrazně zvětší objem a jsou zpevněné extra silnou fixaci - bez slepení. Vlasy lze snadno kartáčovat. Výhody výrobku Udržuje vlasy pružné a chrání ji před UV zářením. Doporučené použití Chcete-li dokončit účes používejte asi ve 20-30cm vzdálenosti od vlasů.

  72 Kč -27% 99 Kč

 • WELLAFLEX Pěnové tužidlo silně tužící pro objem 2 dny 200 ml

  WELLAFLEX Pěnové tužidlo silně tužící pro objem 2 dny 200 ml

  Akce

  2 dny

  Pěnové tužidlo Wellaflex pro objem jemných vlasů dodává vlasům viditelný objem. Složení pro objem vlasů obklopuje pramínky vlasů a vyplňuje řidší partie Vašich vlasů. Výhody výrobku Vlasy neslepuje. Vlasy nevysušuje. Pomáhá poskytovat ochranu před UV zářením. Doporučené použití Nádobku před upotřebením dobře protřepejte a při používání ji držte dávkovačem směrem dolů. Množství o velikosti jablka naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů. Vlasy vysušte vysoušečem nebo je nechte přirozeně uschnout.

  69 Kč -20% 86 Kč

 • WELLAFLEX Heat Creations vlasový krém 100ml

  WELLAFLEX Heat Creations vlasový krém 100ml

  Akce

  2 dny

  Doporučené použití Krém si rozetřete v dlaních a rovnoměrně ho naneste do vlhkých vlasů. Vysušte je vysoušečem pomocí širokého kartáče. Nakonec si hladký účes vytvarujte pomocí žehličky nebo kulmy.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Shine&volume pěnové tužidlo 200ml

  WELLAFLEX Shine&volume pěnové tužidlo 200ml

  Akce

  2 dny

  Doporučená aplikace Před upotřebením dobře protřepejte a při aplikaci držte nádobku dávkovačem směrem dolů. Na polodlouhé vlasy použijte množství o velikosti jablka, které vmasírujte do vlhkých vlasů. Vlasy vysušte vysoušečem nebo je nechte uschnout přirozeně.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Sensitive lak na vlasy 250 ml

  WELLAFLEX Sensitive lak na vlasy 250 ml

  Akce

  2 dny

  Výhody výrobku Dermatologicky testováno Pomáhá chránit vaše vlasy před UV zářením a ztráty vlhkosti Nelepí a snadno se vyčesává Doporučené použití Pro dokončení účesu aplikujte ve vzdálenost 20cm od pokožky. Pro dosažení nejlepších výsledků, zkuste styling i wellaflex Sensitive Mousse.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Pěnové tužidlo style&repair 200 ml

  WELLAFLEX Pěnové tužidlo style&repair 200 ml

  Akce

  2 dny

  Dodává flexibilní zpevnění pro přirozeně hebké vlasy až na 24 hodin. Pomáhá napravit příznaky poškozených vlasů. Dodává lesk poškozeným a matným vlasům bez života. Pomáhá zachovat vlasy hydratované. Díky složení s obsahem jojobového oleje budou vlasy hladké a snadno upravitelné. Výhody výrobku Pomáhá udržet vlasy odolné proti poškození způsobenému česáním. Pomáhá chránit vlasy před ztrátou vlhkosti během vysoušení vysoušečem. Pomáhá poskytovat ochranu před UV zářením. Vlasy neslepuje. Snadno se vyčesává.   Doporučená aplikace Nádobku před upotřebením dobře potřepejte a při aplikaci ji držte aplikátorem směrem dolů. Množství o velikosti mandarinky naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů. Vlasy vysušte vysoušečem nebo je nechte volně uschnout.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Brilliant pěnové tužidlo na barvené vlasy 200 ml

  WELLAFLEX Brilliant pěnové tužidlo na barvené vlasy 200 ml

  Akce

  2 dny

  Poskytuje flexibilní zpevnění až na 24 hodin a pomáhá zachovat jas barvených vlasů. S UV filtrem Systém trojí ochrany proti horku, slunci a ztrátě vlhkosti.  

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Heat Creations pěnové tužidlo 200ml

  WELLAFLEX Heat Creations pěnové tužidlo 200ml

  Akce

  2 dny

  Pěnové tužidlo za pomocí vysoušeče vlasů,žehličky nebo kulmy vytvoří dokonalý účes ,který bude perfektně držet.

  69 Kč -30% 99 Kč

 • WELLAFLEX Hydrostyle pěnové tužidlo 200 ml

  WELLAFLEX Hydrostyle pěnové tužidlo 200 ml

  Akce

  2 dny

  Vlasům dodává viditelnou pružnosti a flexibilní zpevnění až na 24 hodin. Pomáhá hydratovat Vaše vlasy, aniž by je zatížil. Zabraňuje nadměrnému kudrnacení vlasů. Doporučená aplikace Před upotřebením dobře protřepejte a při používání držte nádobku aplikátorem směrem dolů. Aplikujte na vlhké vlasy a vytvarujte účes. Pro osvěžení účesu aplikujte na suché vlasy.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • WELLAFLEX Heat Creations lak na vlasy 250ml

  WELLAFLEX Heat Creations lak na vlasy 250ml

  Akce

  2 dny

  Dokonale zafixuje Váš účes tak jak si budete přát.

  69 Kč -30% 99 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám