Podrobné informace

Mořská sůl v pastě? Ano a velmi účinná, protože vysoký obsah minerálních solí má velkou bělicí schopnost pro vaše zuby, a to bez chemikálií.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 547
Kód EAN: 4001638098090
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Pokud nejste moc na sladké a máte rádi svůj chrup v ideálním stavu, je pasta Sole vaším ideálním partnerem. Její netradiční slaná chuť je jen jednou z mnoha unikátních vlastností.  Její další neobvyklostí je, že se nanáší na suchý zubní kartáček a podporuje tak tvorbu slin a tím i přirozenou samočistící schopnost ústní dutiny. Takže vaše pusa se čistí, i když už v ní kartáček dávno není.

Co ještě zubní pasta Weleda Sole bez fluoru umí

  • Obsahuje krystalky mořské soli, které mají vysokou čistící schopnost a rozzáří vaše zuby do oslnivě bílé.
  • Neobsahuje fluor, sulfáty, parabeny.
  • Nepění – takže žádná ústa plná štiplavé pěny.
  • Neutralizuje škodlivé kyseliny a tím předchází zubnímu kazu a tvorbě zubního kamene.
  • Zpevňuje dásně, zubní tkáň a cévy díky výtažkům z jihoamerické ratanhy (Krameria triandra), myrhy, kaštanů a plodů trnky – nekoná se tedy žádné krvácení.
  • Po vyčištění máte pocit svěžích a voňavých úst - díky vysokému obsahu mátového oleje.

Zubní pasta Sole má certifikát Natrue, má tedy velký podíl bio složek a je na pouze přírodní bázi.

Z recenzí: "Tahle zubní pasta je slaná, bez fluoru a není v tubě z umělé hmoty. Takže je nejen parádně přírodní, ale taky je dost účinná. Mám úsměv jak holywoodská hvězda. Za jinou bych ji nevyměnila!"

Složení přírodní pasty Sole

Natriumbikarbonát, voda, glycerin, směs přírodních éterických olejů, kyselina křemičitá, trnková šťáva, mouka guar (přírodní produkt), mořská sůl, výtažky z myrhy, kořenu ratanhy a z kůry kaštanu koňského, z kořene aronu skvrnatého, aesculin, alkohol, jojobový olej.

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze (5)

Recenze produktu WELEDA Sole zubní pasta 75 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 76 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (7)

100 %

Od té doby, co jsem ji začala používat, už nechci žádnou mentolovou pastu, která udělá efekt svěžího dechu jen na chvli. S touhle pastou mám opravdu čistý chrup

(10) (4)

100 %

(7) (6)

100 %

Nejlepší pasta, kterou znám, používám už 10 let, má specifickou chuť (slanou), na kterou je třeba si zvyknout. Používá se na sucho a stačí jí troška.

(8) (5)

60 %

nepůsobí, bez účinku, ale dobrá snášenlivost

(7) (7)

20 %

nepeni, nechutna a je draha. Myslim, ze jsou lepsi bio pasty nez je tato.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Sole zubní pasta 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze