Podrobné informace

Tento zubní gel je zdraví prospěšný jako bylinkový čaj a je něžný k vaší citlivé sliznici, hojivý pro vaše dásně a skvěle čistící pro vaše zuby.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 21969
Kód EAN: 4001638086554
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Bylinky v tomto zubním gelu citlivě opečují vaše ústa a mají stahující a tedy protikrvácivé účinky na dásně .Plavená křída přírodně, jemně a účinně vyčistí vaše zuby a navíc vám zůstane v ústech příjemná bylinková chuť.

Rostlinný gel nepění a má jemně nasládlou příchuť. Pasta je ideální při velmi citlivé sliznici dutiny ústní a pro dásně se sklonem ke krvácení.

Z recenzí: "Strašně moc mi chutná ta bylinková a čistě přírodní chuť a oceňuju výborný účinek zvlášť na moje citlivé zuby a dásně."

Z čeho se bylinkový zubní gel skládá

Glycerin, voda, kyselina křemičitá, alginát (přírodní látka s bobtnavými účinky), vodno-alkoholické výtažky z květů heřmánku, kořene ratanhy, myrhy, etanol, silice z máty peprné a kadeřavé, fenyklový olej, eskulin, limonen* (* součást přírodních éterických olejů).

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze (3)

Recenze produktu WELEDA Rostlinný zubní gel 75 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (3)

100 %

(4) (7)

100 %

(6) (6)

100 %

Doporučuji na velmi citlivé zuby a dásně, konečně není čištění zubů noční můra.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Rostlinný zubní gel 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze