Podrobné informace

Olej z divoké růže dá vám i vaší pleti spoustu příležitostí k pohodě a radosti – každé setkání konejšivé, povznášející, jemné a láskyplné.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5084
Kód EAN: 4001638500760
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Pohýčkejte vaši zralou, ale i mladou pokožku jemně vonícím růžovým pleťovým olejem s výtažkem z chilské růže Rosa Mosqueta a dalšími kvalitními oleji a přírodními přísadami. Tento přípravek zklidní, zregeneruje a zvitalizuje vaši pleť, ale současně zharmonizuje i vaši psychiku.

Po koupeli s olejem nebo jemné masáži se budete cítit odpočinutí, klidní a harmoničtí. Růžový olej oživuje pokožku a je ideální pro unavenou a suchou pleť, kterou dokonale oživí.

Působí i preventivně, předchází únavě pokožky, podporuje její pružnost a posiluje odolnost proti vlivům přílišného slunečního záření a předchází předčasným projevům stárnutí pleti.

V psychické sféře působí hojivě na srdce, zmírňuje lítost a povznáší duši.

Jak růžový olej používat

Přidejte si olej do lázně nebo se jím po koupeli ještě na vlhkou pokožku natřete nebo použijte olej vždycky, když budete chtít udělat své pokožce dobře – stačí natřít tenkou vrstvu. Růžový olej je ideální pro antistresové masáže.

Z čeho se růžový olej Weleda skládá

Jojobový olej, mandlový olej, olej lisovaný ze semen růže Mosqueta, růžový olej, směs přírodních éterických olejů.

Z recenzí: "Je to všestranný pomocník. Rozmazlí moji pokožku a mě vždycky hodí do pohody a ta báječná vůně, už nemusím používat parfém."

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Růžový pěstící olej 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Růžový pěstící olej 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze