Podrobné informace

Mandlový pleťový olej. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku. Mimořádně dobře snášen i extrémně citlivou pokožkou.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5075
Kód EAN: 4001638090827
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Zklidňuje a ochraňuje suchou a citlivou kůži. Nanášíme na vlhkou pokožku a jemně rozetřeme. Odstraňuje šetrně oční make-up.

Fakta
Pokožka našeho obličeje to nemá lehké. Vedle kůže rukou je nejvíce vystavena agresivním vlivům životního prostředí. Výsledkem je,že se objevuje stále větší množství lidí s pletí citlivou na každou cizorodou látku i stále více kožních alergických projevů. Dopřejte přecitlivělé pleti vašeho obličeje ozdravnou kúru s mandlovou péčí o pleť Weleda. Pečlivě vybrané přírodní látkyjako je jemný mandlový olej nebo posilující výtažky z květů trnky, kůži obličeje ošetří, zklidní a posílí,navrací jí hladkost a harmonii. Přípravky mandlové řady neobsahují éterické oleje, vzhledem k jejich lehkým dráždivým účinkům. Mandlová péčeo pleť Weleda je čistý přírodní produkt,s obzvláštním důrazem na šetrný proces výroby. Přípravky mandlové péče o pleť Weleda se zvlášť dobře hodí jako základní řada k péči o citlivou pleť. Citlivou pleť šetří,umožní jí regeneraci a postupněji naučí reagovat na účinky přírodních rostlinných substancí.

Poznámka
Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářství, do prodejen biopotravín, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze (1)

Recenze produktu WELEDA Mandlový pleťový olej 10ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Mandlový pleťový olej 10ml

Přidat nový příspěvek do diskuze