Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » W » WC NET

WC NET

 • WC NET Intense gel Ocean Fresh 750 ml Biocidní přípravek

  WC NET Intense gel Ocean Fresh 750 ml

  Akce

  2 dny

  Čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťuje její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve Vaší domácnosti. Dlouhotrvající parfemace ocean fresh – vůně oceánu. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Alkoholy, C12-14, ethoxylované Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  54 Kč -22% 69 Kč

 • WC NET Gel 750ml Intense Provence Biocidní přípravek

  WC NET Gel 750ml Intense Provence

  Akce

  2 dny

  WC NET Intense Provence gel – nové složení bylo vyvinuto tak, aby zajistilo vedle účinného čištění také dlouhotrvající příjemné a intenzivní provonění toalety. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Alkoholy, C12-14, ethoxylované Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  54 Kč -22% 69 Kč

 • WC NET odstraňuje zápach z odpadu 1l Biocidní přípravek

  WC NET odstraňuje zápach z odpadu 1l

  Akce

  2 dny

  WC NET Žrout zápachu z odpadu 1l je účinný pohlcovač zápachu na dřezy, umyvadla a vany. Zabraňuje návratu zápachu a působí do několika sekund. Odstraňuje organické usazeniny odpadu. Varování Nebezpečnost pro zdraví /nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení <5% neiontové povrchově aktivní látky, Polykarboxyláty, Parfémy, Benzoisothiazolinone Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  179 Kč -17% 216 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám