Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » W » WAKE SPOL.S.R.O.

WAKE SPOL.S.R.O.

 • HemaGel 30 g Zdravotnický prostředek

  HemaGel 30 g

  Akce

  skladem do 24 hodin

  Doporučuje se pro ošetření zejména chronických ran jako jsou, bércové vředy, proleženiny, diabetická noha a další nehojící se defekty kůže jako je pásový opar, ekzémy a další Výhody používání gelu HEMAGEL  urychlení hojení širokého spektra ran snižuje bolestivost rány a tvorbu strupu zlepšuje vzhled jizvy pohodlnáě a jednoduše se aplikuje obvaz díky HemaGelu nepřischne k ráně – převaz je bezbolestný Díky své struktuře neprostupuje do organismu, je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie. Tedy děti od 0. měsíce věku, těhotné a kojící ženy, pacienty s další medikací. Doporučený postup při nanášení gelu Ránu opláchneme pod tekoucí vodou (pokud jsou na ráně zbytky HemaGelu jemně odstraníme), poté ránu osušíme nebo necháme oschnout. Na ránu naneseme tenkou vrstvu HemaGelu – cca 1-2 mm tak, aby mírně přesahovala na zdravou kůži. a) Pokud je rána na místě, kde nehrozí setření HemaGelu, nemusíme krýt náplastí ani obvazem. b) Pokud je rána na místě, kde hrozí setření HemaGelu, musíme HemaGel překrýt nesavým krytím, jako je např. mastný tyl (zn. Atrauman). Následně mastný tyl překryjeme gázovým čtvercem nebo obvazem – tzv. „sekundární krytí“ Jako druhou možnost nesavého krytí můžete použít PRODYŠNOU FOLIÍ (zn. Dermafoil).

  526 Kč -18% 642 Kč

 • Hemagel 100g

  3 dny

  Jak postupovat při použití gelu? 1. Očistěte ránu od mechanických nečistot, např. částeček prachu, zbytků předchozích léčebných materiálů, které by mohly následně dráždit a poškozovat ránu   2. Otevřete tubu vpichem pomocí otočného víčka.   3. Aplikujte malé množství gelu na celou spodinu rány. Gel přilne na spodinu rány a postupně absorbuje sekrety a další tekutiny z rány.   4. Ránu kryjte sterilním čtvercem nejlépe z netkaného textilu a fixujte obinadlem nebo náplastí. Drobná poranění po nanesení gelu kryjte polštářkovou náplastí. Fixační materiály musí přesahovat cca 1 cm přes okraj rány.   5. U indikovaných pacientů s prokázanou infekcí je nutné dodržet ordinaci ATB a dalších léků dle rozhodnutí lékaře.   6. Pacienti s indikací kompresivní terapie mají léčbu doplněnou o bandáž krátkotažným obinadlem.   7. Účinek gelu se projevuje bobtnáním. Unikátní technologie gelu zabraňuje přilepení k ráně a tím umožňuje i velmi snadné odstranění bez bolesti jemným setřením.   8. Převaz provádějte dle potřeby po 24 – 48 hodinách. U infikovaných ran doporučujeme častější výměny.  

  1 599 Kč -5% 1 679 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám