Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » T » TIGI

TIGI

 • Tigi Bed Head Superstar Queen For A Day Spray 311 ml Sprej pro objem a…

  Tigi Bed Head Superstar Queen For A Day Spray 311 ml Sprej pro objem a sílu vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Superstar Queen For A Day Spray Sprej pro objem a sílu vlasů. Zhušťující sprej pro objem a tvar účesu. Dodejte svým vlasům objem, tvar a nekonečně dlouhou vzpruhu! S přípravkem Queen for a Day budete vypadat jako opravdová superstar a budete se cítit jako královna po celý den. Jestliže váš účes potřebuje objem již od kořínků, neváhejte.Tento silně tužící termoaktivní sprej dodá Vašim vlasům sílu a objem. Ultra lehký sprej pro přirozené, nezatížené vlasy, které drží tvar. Působí přímo na kořínky. Vlasy jsou po vyfoukání plné života, silnější, pružnější a bohatší. Sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, které potřebují dodat objem. Použití: Nastříkejte na vlhké vlasy, buď ke kořínkům pro větší objem nebo po celé délce vlasů pro extra půvabný vzhled účesu, a vyfoukejte.Možno použít na suché i vlhké vlasy.        

  176 Kč -38% 282 Kč

 • Tigi Bed Head Resurrection Shampoo 750ml Šampon pro velmi oslabené vlasy

  Tigi Bed Head Resurrection Shampoo 750ml Šampon pro velmi oslabené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Resurrection Shampoo Šampon pro velmi oslabené vlasy.Protilék pro vlasy unavené a bez života. Tento šampon navrátí vašim unaveným a oslabeným vlasům život a energii. Jemně čistí a zároveň posiluje, chrání barvu a dodává ochranu před tepelným poškozením. Zabraňuje lámání a hydratuje. Vaše vlasy budou opět zářit zdravím.Použití: Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a nechte napěnit. Poté důkladně opláchněte.    

  264 Kč -32% 389 Kč

 • Tigi Catwalk Session Series Salt Spray 270ml Sprej pro plážový vzhled

  Tigi Catwalk Session Series Salt Spray 270ml Sprej pro plážový vzhled

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Session Series Salt Spray Slaný stylingový sprej na vlasyVytvoří z vlasů "rošťácký" rozcuchaný účes.Zajistí objem a pružné držení účesu.Vhodné pro všechny typy vlasů.Použití: Aplikujte do mokrých vlasů pro objem nebo do suchých pro rozcuchaný vzhled.

  196 Kč -34% 295 Kč

 • Tigi Bed Head Recovery Conditioner 750ml Kondicioner pro silně poškozené…

  Tigi Bed Head Recovery Conditioner 750ml Kondicioner pro silně poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Recovery ConditionerKondicioner pro silně poškozené vlasy.TIGI Bed Head protilék pro velmi suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér je obohacen o turbo hydratační molekuly, které dodávají jemnost a lesk a špatné dny vašich vlasů se stanou minulostí.Použití: Aplikujte na mokré omyté vlasy. Vmasírujte, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.    

  339 Kč -42% 589 Kč

 • Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion 250ml Objemový roztok

  Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion 250ml Objemový roztok

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion Balzám pro neuvěřitelný objem vlasů.Pomáhá chránit před poškozením teplem.Použití: Naneste dostatečné množství do dlaně a vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Poté vysušte.  

  156 Kč -44% 280 Kč

 • Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo 750ml Šampon pro objem

  Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo 750ml Šampon pro objem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo Šampon pro objem vlasů.Tento bezsulfátový šampon obsahuje speciální odlehčenou formuli, díky které získáte objem bez zatížení. Vaše vlasy budou silnější než kdy předtím. Dodává svěžest a hydrataci pomocí výtažků z levandule, jasmínu a fialky. Vaše vlasy zůstanou pružné, zdravé a lesklé.Pro získání hustých a pevných vlasů. Tento šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, chrání barvu, obsahuje UV faktor a zajišťuje neuvěřitelný objem. Použití: Aplikujte na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.    

  326 Kč -24% 430 Kč

 • Tigi Bed Head Small Talk 200ml 3v1 tvaruje, posiluje a dodává objem

  Tigi Bed Head Small Talk 200ml 3v1 tvaruje, posiluje a dodává objem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Small Talk 3-v-1 vyhlazuje strukturu vlasu ,dodává objem a tvar účesu.Dodá vlasům lesk a zabraňuje krepatění vlasů.Tepelně ochranný. Lehká až střední fixace.Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů a upravte.  

  192 Kč -38% 312 Kč

 • Tigi Bed Head Foxy Curls Hi Def Spray 200ml Sprej podporující vlny

  Tigi Bed Head Foxy Curls Hi Def Spray 200ml Sprej podporující vlny

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Foxy Curls Hi-Def Spray Sprej pro kudrnaté vlasy.S tímto sprejem dosáhneš definované a oddělené vlasy.Nezanechává zbytky.Použití: Aplikovat na vlhké vlasy a vytvarovat. Pro oživení kadeří lze použít i do suchých vlasů.        

  192 Kč -18% 235 Kč

 • TIGI Bed Head Elasticate Strengthening Conditioner 750 ml Posilující…

  TIGI Bed Head Elasticate Strengthening Conditioner 750 ml Posilující vyživující kondicioner

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Elasticate Strengthening Conditioner Posilující vyživující kondicioner. Přeměňte slabé vlasy na vlasy elasticky pevné.Získáte pevné a odolné vlasy.Zajišťuje pružnost, posiluje vlas a minimalizuje jeho třepení. Použití: Aplikujte na mokré omyté vlasy. Nechte chvíli působit, poté důkladně opláchněte.

  339 Kč -34% 513 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 250ml Revitalizující šampon

  Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 250ml Revitalizující šampon

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize ShampooRevitalizující šampon.Lék pro unavené vlasy. Tento jemný šampon revitalizuje vaše vlasy, dodává jim energii a lesk, uhlazuje povrch vlasu a napomáhá uchovávat barvu. Výborně hydratuje a reguluje vlhkost uvnitř vlasového vlákna.Šampon na vlasy vhodný ke každodennímu použití pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodný pro vlasy zatěžované každodenním mytím.Použití: Aplikujte na mokré vlasy jemně zpěňte a důkladně opláchněte.     

  159 Kč -38% 255 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 200ml Revitalizující kondicioner

  Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 200ml Revitalizující kondicioner

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner Revitalizující kondicioner. Kondicioner na vlasy pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodné pro vlasy zatěžované každodenním mytím. Použití: Aplikujte na šamponem umyté vlasy, pročešte a důkladně opláchněte.

  166 Kč -34% 252 Kč

 • Tigi Bed Head Masterpiece Shine Hairspray 340ml Lak s vysokým leskem

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Masterpiece Shine Hairspray Lak na vlasy pro oslnivý lesk.Proměňte své vlasy do umělecké dílo, které vydrží po celý den a noc. Lze použít na libovolnou délku vlasů.Odolný proti vlhkosti.Nádherná tropická vůně. Zabraňuje vysušení vlasů a vytváří antistatickou ochrannou bariéru.Použití:  Aplikujte sprej 8 až 10 palců od vlasů na účes podle potřeby.    

  202 Kč -11% 226 Kč

 • Tigi Bed Head Dumb Blonde Shampoo 750ml Šampon pro poškozené vlasy

  Tigi Bed Head Dumb Blonde Shampoo 750ml Šampon pro poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi. Bed Head Dumb Blonde Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy. Hydratační šampon. Obnovuje vlasy poškozené častou chemickou úpravou, sluncem, slanou vodouz či kouřem. Vlasy zanechává hebké a nadýchané. Není určen pouze pro blondýnky! Určen pro všechny barvy vlasů.   Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a poté důkladně opláchněte.    

  242 Kč -48% 463 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 750ml Revitalizující kondicioner

  Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 750ml Revitalizující kondicioner

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner Revitalizující kondicioner. Kondicioner na vlasy pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodné pro vlasy zatěžované každodenním mytím. Použití: Aplikujte na šamponem umyté vlasy, pročešte a důkladně opláchněte.

  339 Kč -42% 581 Kč

 • Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender 125ml Sprej pro ochranu…

  Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender 125ml Sprej pro ochranu vlasů před teplem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender Sprej pro ochranu vlasů před teplemVysoká tepelná ochrana pro zdravou úpravou vlasů.Ochrání před každodenním UV zářením.Vitamíny A a E vyživují vlasy a zároveň působí jako antioxidanty.Použití: Nastříkejte na vlasy před tepelnou úpravou.

  229 Kč -36% 360 Kč

 • Tigi Bed Head Men Clean Up Shampoo 750ml Pro každodenní použití

  Tigi Bed Head Men Clean Up Shampoo 750ml Pro každodenní použití

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Men Clean Up Shampoo Čistící šampon pro muže pro každodenní použití. Obsahuje slunečnicová semínka a výtažek z citrónové trávy. Společně s mentolem přispívá ke zdravému růstu vlasů.   Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a poté důkladně opláchněte.      

  246 Kč -35% 380 Kč

 • Tigi Bed Head Control Freak Serum 250ml Extra zpevnění vlasů

  Tigi Bed Head Control Freak Serum 250ml Extra zpevnění vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Control Freak Serum Serum pro uhlazení a vyrovnání vlasů. Serum s nemastným složením pro ochranu vlasů před nežádoucím kudrnacením. Lehké složení zanechává vlasy dokonale hladké, rovné a lesklé.   Použití: Aplikujte rovnoměrně do vlhkých nebo suchých vlasů a poté upravte jako obvykle.          

  179 Kč -38% 291 Kč

 • Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml Regenerátor poškozených…

  Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml Regenerátor poškozených vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 750ml W  Regenerátor "opravář" poškozených vlasů. Hydratuje a obnovuje vlasy poškozené častou chemickou úpravou nebo sluncem. Vlasy zanechává neuvěřitelně hladké a nydýchané. Vyvažuje pH. Použití: Jako kondicioner. Naneste na mokré umyté vlasy jeko běžný oplachový kondicioner. Poté důkladně opláchněte. Použití: Jako maska. Naneste na vlasy a nechte 5-10 minut působit. Poté důkladně opláchněte.

  192 Kč -62% 504 Kč

 • Tigi Bed Head Recovery Conditioner 200ml Kondicioner pro silně poškozené…

  Tigi Bed Head Recovery Conditioner 200ml Kondicioner pro silně poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Recovery Conditioner Kondicioner pro silně poškozené vlasy. TIGI Bed Head protilék pro velmi suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér je obohacen o turbo hydratační molekuly, které dodávají jemnost a lesk a špatné dny vašich vlasů se stanou minulostí. Použití: Aplikujte na mokré omyté vlasy. Vmasírujte, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.        

  166 Kč -39% 274 Kč

 • Tigi Bed Head After Party Hair Cream 100ml Krotitel vlasů

  Tigi Bed Head After Party Hair Cream 100ml Krotitel vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head After Party Hair Cream Uhlazující krém na nezkrotné vlasy. Lehký voňavý krém dodává smě neukázněným poletujícím vlasům.Vlasy revitalizuje a zanechává je jemné a lesklé.   Použití: Můžete ho aplikovat jak na vlhké, tak i na suché vlasy.        

  212 Kč -39% 349 Kč

 • Tigi Catwalk Session Series Flexible Spray 300ml Flexibilní lak na vlasy

  Tigi Catwalk Session Series Flexible Spray 300ml Flexibilní lak na vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Session Series Flexible Spray Flexibilní lak na vlasy-jemná mlhovinaRychle schnoucí, chrání vlasy před vzdušnou vlhkostí.Speciální umělé složky poskytují flexibilní zpevnění, proniknou přes více vlasových vrstev a zaručují celkový vlasový styling.Poskytuje pohyblivé, formovatelné zpevnění. Použití: Aplikujte do vlasů ze vzdálenosti cca 10-12 při úpravě do požadovaného tvaru.

  196 Kč -25% 261 Kč

 • Tigi Bed Head Hard To Get Paste 42g Pro zvýraznění vlasů

  Tigi Bed Head Hard To Get Paste 42g Pro zvýraznění vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Hard To Get Paste Modelační krém na vlasy.Vytváří tloušťky i oddělení vlasů.Hydratuje s čistou vůní.    Použití: Aplikujte malé množství konečky prstů, rozetřete v prstech pak vpracujte do vlasů.  

  192 Kč -46% 354 Kč

 • Tigi Bed Head Resurrection Conditioner 200ml Kondicioner pro velmi…

  Tigi Bed Head Resurrection Conditioner 200ml Kondicioner pro velmi oslabené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Bed Tigi Bed Head Resurrection Conditioner Kondicioner pro velmi oslabené vlasy. Protilék pro vlasy unavené a bez života. Tento kondicionér vlasy hydratuje a zabraňuje poletování. Chrání barvu a dodává ochranu proti tepelnému poškození. Vaše vlasy budou opět jemné, zářivé a zdravé. Použití: Aplikujte na mokré omyté vlasy, vmasírujte, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.        

  166 Kč -31% 242 Kč

 • Tigi Bed Head Recovery Shampoo 250ml Šampon pro silně poškozené vlasy

  Tigi Bed Head Recovery Shampoo 250ml Šampon pro silně poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Recovery Shampoo Šampon pro silně poškozené vlasy.Tento šampon je obohacen o turbo hydratační molekuly, které dodávají jemnost a lesk.  Napomáhá uchovávat barvu a chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí.Použití: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte a nechte napěnit. Poté důkladně opláchněte.    

  159 Kč -31% 230 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám