Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » S » SWEDENCARE AB

SWEDENCARE AB

 • PlaqueOff Animal pro psy a kočky 40g Veterinární přípravek

  2 dny

  Působí proti zánětu dásní. Přípravek obsahuje speciální mořskou řasu Algae D1070 s vysokým obsahem jódu. Pro odstranění a prevenci zubního kamene, zubního plaku a zápachu z tlamy zvířete - psů a koček. Přípravek se přidává do krmiva, přes zažívání se dostává do krve a pak do slin, kterými působí proti zubnímu kameni, zubnímu plaku. Výsledky se obvykle objeví za 3-8 týdnů. Psi a kočky do 10 kg 1/2 - 1 odměrka denně, psi 10-25 kg 1 - 2 odměrky denně a psi nad 25kg 2 odměrky denně.

  562 Kč

 • PLAQUEOFF Cat 40 g Veterinární přípravek

  2 dny

  PlaqueOff™ Cat na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o 88 % a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno odstranitelným.  Látky obsažené v přípravku Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™)U mořské řasy Ascophyllum Nodosum byl prokázán revoluční účinek na bakterie v tlamě, které způsobují zápach tlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. V přípravku PlaqueOff™ Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné). Pivovarské kvasnicePivovarské kvasnice obsahují vysokou koncentraci všech vitamínů B, které jsou důležité pro metabolický proces v trávicím traktu a v nervovém systému. Pivovarské kvasnice také přispívají ke zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a působí jako prevence nespavosti, depresí, nervozity a pocitů únavy. Díky svému obsahu železa a mědi působí také proti chudokrevnosti a jejím příznakům. Pivovarské kvasnice mají také příznivý vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti. Dávkování Jednu odměrku PlaqueOff™ Cat nasypat jednou denně do krmiva. Nedojde-li ke zlepšení během 3 – 8 týdnů, zvyšte denní dávku. Způsob použití Přípravek je ve formě prášku, stačí tedy přidat k potravě kočky. Délka užívání Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Jedno baleni vydrží přibližně 4 měsíce.  

  569 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám