Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » M » MATTES TRADING s.r.o.

MATTES TRADING s.r.o.

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Počet ks

Jednotkové množství

Produkty tohoto výrobce

 • PEPINO intimní mycí gel 250 ml

  PEPINO intimní mycí gel 250 ml

  Výprodej

  skladem > 5 ks

  Jemný mycí gel šetrně pečuje o intimní části Vašeho těla. Obsahuje kyselinu mléčnou, extrakt Aloe vera, panthenol a jemné mycí a regenerační přísady. Výhody výrobku Nedráždí pokožku a je velmi dobře snášen. Obnovuje a udržuje přirozené mírně kyselé prostředí intimních oblastí ženského těla. Návod k použití Naneste malé množství gelu na intimní partie a po umytí opláchněte vodou.

  69 Kč

 • VATOVE TYCINKY Matýsek 200ks sáček

  2 dny

  Použití Vatové tyčinky se používají pro vyčištění znečištěných zvukovodů. Dále můžete tyčinky použit v kosmetice, při čištění drobných a hůře dostupných ploch apod. Balení je náplň v sáčku, lze je použít pro doplnění plastové krabičky. Tyčinka je určena pro jednorázové použití. Složení - 100% sterilizovaná vata

  18 Kč -5% 19 Kč

 • Zubní pasta Rebi-Dental Aloe 120g

  Zubní pasta Rebi-Dental Aloe 120g

  Akce

  2 dny

  Použití Zubní pastu naneste v přiměřeném množství na zubní kartáček Rebi-dental a několik minut si masírujte zuby. Zubní pasta má gelový charakter a pění. Zuby si čistíme po každém jídle nebo aspoň třikrát denně. Stačí na kartáček nanést množství pasty o velikosti hrášku.

  26 Kč -19% 32 Kč

 • PEPINO těhotenský test dipstrip

  2 dny

  Zajímá Vás jak Pepino Dipstrip funguje V ranném stádiu těhotenství produkuje oplodněné vajíčko specifický hormon HCG (Human Chorionic Gonadrotropin), který se objevuje v moči. Těhotenský test zjišťuje přítomnost tohoto hormonu nejnovější technologií - Přítomnost HCG je zjišťována prostřednictvím specifických protilátek vázaných na částice koloidního zlata. Spolehlivost testu Provede-li se dipstrip test podle návodu, je jeho přesnost velmi vysoká, podobná jako u těhotenských testů ze vzorků moče, prováděných v odborné laboratoři. Při laboratorních zkouškách prováděných na vzorcích moče těhotných žen byla zjištěna přesnost více než 99%. Většina léků nemá na test vliv. Avšak stejně jako u všech těhotenských testů mohou falešný pozitivní výsledek způsobit injekce Chorigonu aplikované při určité léčbě plodnosti. Snadno a rychle Jednou z hlavních výhod proužkového těhotenského testu je jeho snadné použití v jednom kroku. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče. Výsledek se objeví během několika minut.

  29 Kč

 • PEPINO lubrikační gel natural 100 ml

  PEPINO lubrikační gel natural 100 ml

  Akce

  2 dny

  Specifika výrobku Je hypoalergenní, vhodný pro každodenní používání. Snadno se omývá. Nenarušuje povrch kondomu. Bez spermicidních látek. Není antikoncepční prostředek. Návod k použití Naneste přiměřené množství lubrikačního gelu na intimní partie nebo na nasazený kondom. Skladujte v temnu a suchu při teplotě 10-30°C.

  112 Kč -33% 168 Kč

 • Dentální nit voskovaná mentol 50m Profi-care

  Dentální nit voskovaná mentol 50m Profi-care

  Akce

  2 dny

  Dentální nit - voskovaná, mentolová. Usazené zbytky jídla a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví Vašich zubů a dásní, ale i na Váš svěží dech. Voskovaný povrch navíc umožní snadnější proniknutí mezi zuby i následný pohyb. Mentolová chuť zpříjemní čištění. Asi 45 cm nitě se napne mezi prostředními prsty na vzdálenost napřímených palců. A poté již čistíte mezizubní prostory. Bezpečné používání zubní niti vyžaduje dostatečnou zručnost. Denní používání zubní nitě Vám pomáhá udělat více pro to, abyste udrželi své zuby a dásně.

  59 Kč -18% 72 Kč

 • Mezizubní kartáček 3ks

  2 dny

  Užití Mezizubní kartáček je vysoce účinný. Při používání tohoto kartáčku se zvyšuje cirkulace krve a v důsledku masážního účinku dochází k prevenci chorob. Tento kartáček je vhodný také pro použití na umělý chrup. Mezizubním kartáčkem odstraníte důkladně všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor.

  49 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám