Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » M » Masmi

Masmi

Produkty tohoto výrobce

 • Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  3 dny

  Anatomické slipové vložky z organické bavlny, 30 ks o Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. o Doporučují se pro každodenní použití. o Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. o Anatomický tvar. o Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. o Neobsahují chlór ani dioxin. o Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

  134 Kč

 • Ultratenké vložky Masmi z organické bavlny ULTRA NIGHT s křidélky, 10 ks

  3 dny

  o Vyrobené ze 100% organické bavlny (uvnitř i vně), bez herbicidů a pesticidů. o Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. o Jednotlivě balené. o Ultratenké, pohodlné a diskrétní. o S křidélky pro větší ochranu. o Plocha, která je v kontaktu s kůží, neobsahuje umělé hmoty. o Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. o Neobsahují chlór ani dioxin. o Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

  144 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám