Úvodní strana » Výrobci » M » Marilou BIO

Marilou BIO

Všechny produkty francouzské kosmetické značky Marilou BIO splňují ekologická pravidla ochranné známky Ecocert. Výrobky jsou ze surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Při výrobě jsou používány suroviny pocházející z místního zemědělství. Snahou je snížit náklady na dopravu a eliminovat dopad na životní prostředí. Nepoužívají se zbytečné obaly, aby se snížilo množství odpadu a množství výrobních nákladů. Výroba probíhá formou sériové výroby, aby se snížily výrobní náklady.

Marilou Bio produkty mají ochrannou známku Charte Cosmebio. Certifikát garantuje, že v kosmetice nejsou obsaženy: syntetické konzervanty - např. parabeny, ropné deriváty, silikony, geneticky modifikované organismy, syntetické vůně a barviva.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat z různých pleťových krémů, peelingu, čistícího krému a gelu, pro péči o tělo zkuste sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce, pro péči o vlasy nabízíme šampon i kondicionér.

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: Marilou BIO
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka