Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » F » Flexi-Bogdahn International GmbH & Co KG

Flexi-Bogdahn International GmbH & Co KG

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Počet ks

Jednotkové množství

Produkty tohoto výrobce

 • FLEXI vodítko Giant L Neonová 1ks

  FLEXI vodítko Giant L Neonová 1ks

  Akce

  2 dny

  Vodítko FLEXI Giant L 8m/50kg je dlouhé páskové samonavíjecí vodítko pro velké psy do váhy 50kg. Délka 8 m. Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou volnost výběhu. Díky brzdícímu systému, který je možno ovládat jednou rukou, máte Vašeho psa vždy pod kontrolou.

  829 Kč -36% 1 301 Kč

 • FLEXI CITY Vodítko 2m/35kg černé 1 ks

  FLEXI CITY Vodítko 2m/35kg černé 1 ks

  Akce

  2 dny

  Nový trend pro procházky městem! Flexi City vodítko příští generace délka až 2 m patentovaný brzdící systém zajišťuje pohodlnou manipulaci žádné zpomalení vodítka ergonomické držadlo pro psy všech velikostí

  269 Kč -29% 380 Kč

 • FLEXI Vodítko s páskem Giant Professional L 10 m / 50 kg

  2 dny

  Extradlouhé, samonavíjecí, páskové vodítko pro psy o váze do 50kg. Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou volnost výběhu.Díky brzdícímu systému, který je možno ovládat jednou rukou, máte Vašeho psa vždy pod kontrolou. Délka vodítka je 10 m. Dostupné ve více barvách.

  1 199 Kč -14% 1 399 Kč

 • FLEXI CITY Vodítko 2m/35kg růžové 1 ks

  FLEXI CITY Vodítko 2m/35kg růžové 1 ks

  Akce

  2 dny

  Vodítko FLEXI CITY představuje nový trend pro procházky městem! Flexi City - vodítko příští generace je dlouhé až 2m. Vodítko je opatřeno patentovaným brzdícím systém, které zajišťuje pohodlnou manipulaci. Nedochází k žádnému zpomalení vodítka. Díky ergonomickému držadlu je pohodlné do ruky. Barva – růžová Kvalitní materiál Spolehlivé navíjení vodítka Ovládá se pouze jednou rukou (patentovaný integrovaný brzdící systém) – odvíjení a navíjení.

  269 Kč -24% 353 Kč

 • Vodítko FLEXI Leather CC 5m/25kg Pásek Hnědá

  Vodítko FLEXI Leather CC 5m/25kg Pásek Hnědá

  Akce

  2 dny

  Každé flexi Leather vodítko nese podpis jeho tvůrce. Poctivé řemeslo vytvoří malý zázrak: příroda a technika se spojily do skutečného uměleckého díla v téměř dokonalé harmonii. Ručně vyráběné celokožené vodítko s páskem - klasické i moderní, sportovní i elegantní... Pro každou příležitost.

  3 382 Kč -31% 4 868 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám