Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » D » Důbrava chemické výrobní družstvo

Důbrava chemické výrobní družstvo

 • Žabka 400g namáčecí a prací prášek

  Žabka 400g namáčecí a prací prášek

  Akce

  2 dny

  Změkčuje vodu a rozpouští špínu Je vhodná pro namáčení prádla i předpírku. Při mytí rychle uvolňuje zastaralé nečistoty a rozpouští mastnou špínu Může se použít i k mytí skla a nádobí. Dobře čistí umyvadla, vany a jiné keramické a smaltované povrchy.

  32 Kč -18% 39 Kč

 • Dekalko na odstranění vodního kamene 150g Biocidní přípravek

  Dekalko na odstranění vodního kamene 150g

  Akce

  2 dny

  Dekalko rez a vodní kámen. Práškový odstraňovač snadno a rychle rozpouští usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Použití varné konvice kávovary automatické pračky Může se používat rovněž i do autochladičů,na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Kyselina amidosírová Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  56 Kč -19% 69 Kč

 • Akypo 1l nepěnivý prosředek na koberce

  Akypo 1l nepěnivý prosředek na koberce

  Akce

  2 dny

  má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keramických obkladů, dveří, může se použít i na ruční praní koberců pohlcuje nepříjemné pachy - zvířecí, po kouření, vaření příjemně provoní váš byt je šetrný k životnímu prostředí Varování Složení Vodný roztok pyrofosforečnanu tertradraselního, aniontových a neiontových povrchověaktivních látek, parfému: alpha-Hexylcinnamaldehyde/(R)-p-mentha-1,8-diene/p-tertButyl-alpha-methylhydrocinnamic aldehyde (B MHCA, Lilial, Lysmeral;1,6-Dihydroxy-2,5-dioxahexane; 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one a 2-methyl-2Hisothiazol-3-one(3:1).  

  106 Kč -18% 129 Kč

 • Jitro změkčovač vody 1000ml

  Jitro změkčovač vody 1000ml

  Akce

  2 dny

  Dokonale změkčuje vodu zabraňuje vzniku a usazování vápenatých sraženin na prádle, bubnu, ohřívacím tělese pračky. Již při nízkých teplotách rychle a nenásilně uvolňuje většinu nečistot z praného textilu. Zkracuje prací dobu, snižuje spotřebu drahého pracího prášku.

  114 Kč -21% 144 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám