Podrobné informace

Kompozice aktivních látek je vhodná k jemné masáži kůže pro podporu zdravé žilní cirkulace. Vhodné na příznaky: křečové žíly, žíly, pokožka.

Informace o produktu

Výrobce: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK
Značka: TOPVET
Kód výrobku: 204861
Kód EAN: 8594060119557
Držitel rozhodnutí: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK

Směs aktivních extraktů a silic pomáhá tlumit bolesti křečových žil, pomáhá upravovat tonus cév a zesiluje elastickou vrstvu cév.

Účinné látky
Cannabis Sativa
Rašelina
Rakytník

THERAPEUTIC KONOPNÉ MLÉKO na křečové žíly s rakytníkem a rašelinou: Kompozice aktivních látek přináší účinnou pomoc při problémech s křečovými žílami. Konopný olej zvyšuje přirozenou bariérovou funkci pleti. Rakytníkový olej pokožku hojí, regeneruje a zvláčňuje. Huminové kyseliny z rašeliny působí na pleť hydratačně, regeneračně a revitalizačně. Směs aktivních extraktů a silic pomáhá tlumit bolesti křečových žil, pomáhá upravovat tonus cév a zesiluje elastickou vrstvu cév.

Použití: mlékov dostatečné míře naneste na bolestivé místo a jemně vetřete. Mléko je možné použít i ve formě zábalu. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme kombinaci s vnitřním užitím hroznového oleje.

Therapeutic konopné mléko v dostatečné míře naneste na bolestivé místo a jemně vetřete.

Konopí seté Cannabissativa
Ideální řešení problematické a suché pokožky. Suchá kůže vzniká v důsledku sníženého množství kožních lipidů konkrétně ceramidů. Ceramidy mohou být v deficitu geneticky, používáním saponátů, praním, atp.. Jejich nedostatek sníží bariérovou funkci kůže a velice rychle dochází ke ztrátě vody. Pokožka je následně vysušená, svědivá a přecitlivělá. Taková pokožka je samozřejmě snadno napadnutelná nejrůznějšími infekcemi.

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Výrobky Topvet nejsou testovány na zvířatech. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Složení
Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil (Hemp seed oil), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Extract, Polysorbate 80, Arnica Montana Extract, Camphor. Agrimonía Eupatoria Extract, Sodium Boráte, Palmitic Acid (and) Stearíc Acid, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Tríglyceride. Cetyl Palmitate, Urea, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Ceteareth-20, Peat Extract,Tocopheryl acetate, Hippophae Rhamnoides Oil, Polyacrylamide, Laureth-7,Allantoin,.

Recenze (1)

Recenze produktu TOPVET Konopné mléko žilník 11% 200 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 40 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

40 %

Diskuze

Diskuze k produktu TOPVET Konopné mléko žilník 11% 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze