Úvodní strana » Značky » T » TOPNATUR

TOPNATUR

TOPNATUR je značkou v potravinářském trhu již známé jméno jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Společnost se soustředí na produkty zdravé výživy, rozšiřování sortimentu sušených rostlinných nápojů (kokosový, ovesný, pohankový nápoj...), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a detox. Nebo produkty jako rozpustná vláknina na zažívání a zelené potraviny. Společnost je primárním výrobcem ovesných koupelí pro osoby s atopickým ekzémem a různými dermatitidami.

V roce 2017 společnost zavedla nové produkty na trh mezi něž patří PROBIO kaše pro podporu organismu s vitamíny, minerály, vlákninou a 6 probiotickými kmeny. Produkty TOPNATUR jsou kvalitním řešením pro osoby s bezlepkovou dietou s intolerancí k laktóze, jsou vhodné pro vegany a některé naše produkty si zamilují i ti nejmenší.

TOPNATUR

Produktové řady

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám