Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » T » TIGI

TIGI

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Určeno na

Forma výrobku

Typ vlasů

Ochranný faktor

Jednotkové množství

Určeno pro

 • Tigi S Factor Kondicioner pro barvené vlasy 750ml

  Tigi S Factor Kondicioner pro barvené vlasy 750ml

  Akce

  skladem 1 - 2 ks

  Tigi Tigi S Factor True Lasting Colour Conditioner  Kodicioner pro barvené vlasy. Chrání barvu a udržuje zářivé tóny po dlouhou dobu. Obsahuje ultra jemný olej s lesklými mikročásticemi. Ošetřující receptura chrání a dodá neskutečný lesk a nepřekonatelně zdravý vzhled. Zjemňuje povrch vlasů. Použití: Aplikujte na šamponem umyté a ručníkem prosušené vlasy, pročešte a důkladně opláchněte. Pro údržbu barvených vlasů používejte klidně každý den.

  252 Kč -59% 609 Kč

 • TIGI Bed Head Elasticate Strengthening Shampoo 750 ml Posilující…

  TIGI Bed Head Elasticate Strengthening Shampoo 750 ml Posilující vyživující šampon

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Elasticate Strengthening Shampoo Posilující vyživující šampon. Přeměňte slabé vlasy na vlasy elasticky pevné.Získáte pevné a odolné vlasy.Zajišťuje pružnost, posiluje vlas a minimalizuje jeho třepení. Použití: Aplikujte na mokré vlay a emulgujte. Poté důkladně opláchněte.

  234 Kč -43% 411 Kč

 • Tigi Catwalk Session Series Salt Spray 270ml Sprej pro plážový vzhled

  Tigi Catwalk Session Series Salt Spray 270ml Sprej pro plážový vzhled

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Session Series Salt Spray Slaný stylingový sprej na vlasyVytvoří z vlasů "rošťácký" rozcuchaný účes.Zajistí objem a pružné držení účesu.Vhodné pro všechny typy vlasů.Použití: Aplikujte do mokrých vlasů pro objem nebo do suchých pro rozcuchaný vzhled.

  196 Kč -34% 295 Kč

 • Tigi Bed Head Resurrection Shampoo 750ml Šampon pro velmi oslabené vlasy

  Tigi Bed Head Resurrection Shampoo 750ml Šampon pro velmi oslabené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Resurrection Shampoo Šampon pro velmi oslabené vlasy.Protilék pro vlasy unavené a bez života. Tento šampon navrátí vašim unaveným a oslabeným vlasům život a energii. Jemně čistí a zároveň posiluje, chrání barvu a dodává ochranu před tepelným poškozením. Zabraňuje lámání a hydratuje. Vaše vlasy budou opět zářit zdravím.Použití: Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a nechte napěnit. Poté důkladně opláchněte.    

  264 Kč -32% 389 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 750ml Revitalizující šampon

  Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 750ml Revitalizující šampon

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo Revitalizující šampon. Lék pro unavené vlasy. Tento jemný šampon revitalizuje vaše vlasy, dodává jim energii a lesk, uhlazuje povrch vlasu a napomáhá uchovávat barvu. Výborně hydratuje a reguluje vlhkost uvnitř vlasového vlákna.Šampon na vlasy vhodný ke každodennímu použití pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodný pro vlasy zatěžované každodenním mytím. Použití: Aplikujte na mokré vlasy jemně zpěňte a důkladně opláchněte. 

  249 Kč -37% 393 Kč

 • Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 750ml Regenerátor poškozených…

  Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 750ml Regenerátor poškozených vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 750ml W  Regenerátor "opravář" poškozených vlasů. Hydratuje a obnovuje vlasy poškozené častou chemickou úpravou nebo sluncem. Vlasy zanechává neuvěřitelně hladké a nydýchané. Vyvažuje pH. Použití: Jako kondicioner. Naneste na mokré umyté vlasy jeko běžný oplachový kondicioner. Poté důkladně opláchněte. Použití: Jako maska. Naneste na vlasy a nechte 5-10 minut působit. Poté důkladně opláchněte.

  389 Kč -33% 579 Kč

 • Tigi Bed Head Small Talk 200ml 3v1 tvaruje, posiluje a dodává objem

  Tigi Bed Head Small Talk 200ml 3v1 tvaruje, posiluje a dodává objem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Small Talk 3-v-1 vyhlazuje strukturu vlasu ,dodává objem a tvar účesu.Dodá vlasům lesk a zabraňuje krepatění vlasů.Tepelně ochranný. Lehká až střední fixace.Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů a upravte.  

  199 Kč -36% 312 Kč

 • Tigi Bed Head Recovery Conditioner 750ml Kondicioner pro silně poškozené…

  Tigi Bed Head Recovery Conditioner 750ml Kondicioner pro silně poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Recovery ConditionerKondicioner pro silně poškozené vlasy.TIGI Bed Head protilék pro velmi suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér je obohacen o turbo hydratační molekuly, které dodávají jemnost a lesk a špatné dny vašich vlasů se stanou minulostí.Použití: Aplikujte na mokré omyté vlasy. Vmasírujte, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.    

  264 Kč -55% 589 Kč

 • Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo 750ml Šampon pro objem

  Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo 750ml Šampon pro objem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo Šampon pro objem vlasů.Tento bezsulfátový šampon obsahuje speciální odlehčenou formuli, díky které získáte objem bez zatížení. Vaše vlasy budou silnější než kdy předtím. Dodává svěžest a hydrataci pomocí výtažků z levandule, jasmínu a fialky. Vaše vlasy zůstanou pružné, zdravé a lesklé.Pro získání hustých a pevných vlasů. Tento šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, chrání barvu, obsahuje UV faktor a zajišťuje neuvěřitelný objem. Použití: Aplikujte na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.    

  322 Kč -25% 430 Kč

 • Tigi Bed Head Foxy Curls Hi Def Spray 200ml Sprej podporující vlny

  Tigi Bed Head Foxy Curls Hi Def Spray 200ml Sprej podporující vlny

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Foxy Curls Hi-Def Spray Sprej pro kudrnaté vlasy.S tímto sprejem dosáhneš definované a oddělené vlasy.Nezanechává zbytky.Použití: Aplikovat na vlhké vlasy a vytvarovat. Pro oživení kadeří lze použít i do suchých vlasů.        

  192 Kč -18% 235 Kč

 • Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion 250ml Objemový roztok

  Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion 250ml Objemový roztok

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Superstar Blowdry Lotion Balzám pro neuvěřitelný objem vlasů.Pomáhá chránit před poškozením teplem.Použití: Naneste dostatečné množství do dlaně a vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Poté vysušte.  

  194 Kč -31% 280 Kč

 • Tigi Bed Head Ego Boost 237 ml Kondicioner na roztřepené konečky

  Tigi Bed Head Ego Boost 237 ml Kondicioner na roztřepené konečky

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Ego Boost Bezoplachový kondicioner na roztřepené konečky s příjemnou svěží vůní.Bezoplachový kondicionér pro suché a poškozené vlasy. Brání vlasy před nežádoucími vlivy prostředí a chemickou úpravou. Znovu obnovuje roztřepené konečky. Použití: Naneste na suché nebo mokré vlasy.   

  192 Kč -35% 294 Kč

 • Tigi Bed Head Foxy Curls Countour Cream 200ml Tužící krém pro podporu vln

  Tigi Bed Head Foxy Curls Countour Cream 200ml Tužící krém pro podporu vln

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Foxy Curls Countour Cream Vlasový krém pro kudrnaté vlasy.Pomáhá bojovat proti krepatění vlasů.Definuje tvary a podporuje styl.Podporuje měkké, kroutí zvládnutelné.Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů. Používejte samostatně s jinými produkty, Foxy Curls pro větší držení tvaru a ovládání vlasů.    

  192 Kč -30% 274 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 200ml Revitalizující kondicioner

  Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 200ml Revitalizující kondicioner

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner Revitalizující kondicioner. Kondicioner na vlasy pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodné pro vlasy zatěžované každodenním mytím. Použití: Aplikujte na šamponem umyté vlasy, pročešte a důkladně opláchněte.

  169 Kč -33% 252 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 250ml Revitalizující šampon

  Tigi Bed Head Re-Energize Shampoo 250ml Revitalizující šampon

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize ShampooRevitalizující šampon.Lék pro unavené vlasy. Tento jemný šampon revitalizuje vaše vlasy, dodává jim energii a lesk, uhlazuje povrch vlasu a napomáhá uchovávat barvu. Výborně hydratuje a reguluje vlhkost uvnitř vlasového vlákna.Šampon na vlasy vhodný ke každodennímu použití pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodný pro vlasy zatěžované každodenním mytím.Použití: Aplikujte na mokré vlasy jemně zpěňte a důkladně opláchněte.     

  159 Kč -38% 255 Kč

 • Tigi Bed Head Manipulator Texturizer 57ml Modelovací pasta

  Tigi Bed Head Manipulator Texturizer 57ml Modelovací pasta

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Manipulator Texturizer Modelační krém na vlasy silně tužící.Zhušťuje vlasy, matný povrch a dlouhá životnost.Použití: Naneste na vlhké či suché vlasy.  

  152 Kč -46% 282 Kč

 • Tigi Bed Head Masterpiece Shine Hairspray 340ml Lak s vysokým leskem

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Masterpiece Shine Hairspray Lak na vlasy pro oslnivý lesk.Proměňte své vlasy do umělecké dílo, které vydrží po celý den a noc. Lze použít na libovolnou délku vlasů.Odolný proti vlhkosti.Nádherná tropická vůně. Zabraňuje vysušení vlasů a vytváří antistatickou ochrannou bariéru.Použití:  Aplikujte sprej 8 až 10 palců od vlasů na účes podle potřeby.    

  214 Kč -5% 226 Kč

 • Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier 150ml Pro zvýraznění vln

  Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier 150ml Pro zvýraznění vln

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Lehce tužící krém pro objem a podporu kudrlinObohaťte své přirozené kudrny. Obsahuje éterické oleje, které chrání kadeře a vytváří objem, strukturu a lesk.Odděluje kudrliny a dodává jim tvar.Použití: Použijte na suché konce nepoddajných kadeří a vln.

  196 Kč -34% 296 Kč

 • Tigi Bed Head Dumb Blonde Shampoo 750ml Šampon pro poškozené vlasy

  Tigi Bed Head Dumb Blonde Shampoo 750ml Šampon pro poškozené vlasy

  Akce

  2 dny

  Tigi. Bed Head Dumb Blonde Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy. Hydratační šampon. Obnovuje vlasy poškozené častou chemickou úpravou, sluncem, slanou vodouz či kouřem. Vlasy zanechává hebké a nadýchané. Není určen pouze pro blondýnky! Určen pro všechny barvy vlasů.   Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a poté důkladně opláchněte.    

  242 Kč -48% 463 Kč

 • Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 750ml Revitalizující kondicioner

  Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner 750ml Revitalizující kondicioner

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Re-Energize Conditioner Revitalizující kondicioner. Kondicioner na vlasy pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, pevnější, plné energie, lehkosti a zářivého lesku. Vhodné pro vlasy zatěžované každodenním mytím. Použití: Aplikujte na šamponem umyté vlasy, pročešte a důkladně opláchněte.

  339 Kč -42% 581 Kč

 • Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender 125ml Sprej pro ochranu…

  Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender 125ml Sprej pro ochranu vlasů před teplem

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray Heat Defender Sprej pro ochranu vlasů před teplemVysoká tepelná ochrana pro zdravou úpravou vlasů.Ochrání před každodenním UV zářením.Vitamíny A a E vyživují vlasy a zároveň působí jako antioxidanty.Použití: Nastříkejte na vlasy před tepelnou úpravou.

  229 Kč -36% 360 Kč

 • Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse 250 ml Pěna pro vlnitý účes

  Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse 250 ml Pěna pro vlnitý účes

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse Pěnové tužidlo na vlasy pro kudrnaté vlasy.Poskytuje udržet si tvar vln po celý den.Zjemňuje a vyhlazuje strukturu vlasu. Použití: Dobře protřepejte a dávkujte do dlaně, poté naneste na vlasy. Vysušit vlasy pomocí difuzeru.  

  174 Kč -34% 265 Kč

 • Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml Regenerátor poškozených…

  Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml Regenerátor poškozených vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 750ml W  Regenerátor "opravář" poškozených vlasů. Hydratuje a obnovuje vlasy poškozené častou chemickou úpravou nebo sluncem. Vlasy zanechává neuvěřitelně hladké a nydýchané. Vyvažuje pH. Použití: Jako kondicioner. Naneste na mokré umyté vlasy jeko běžný oplachový kondicioner. Poté důkladně opláchněte. Použití: Jako maska. Naneste na vlasy a nechte 5-10 minut působit. Poté důkladně opláchněte.

  196 Kč -61% 504 Kč

 • Tigi Bed Head Control Freak Serum 250ml Extra zpevnění vlasů

  Tigi Bed Head Control Freak Serum 250ml Extra zpevnění vlasů

  Akce

  2 dny

  Tigi Tigi Bed Head Control Freak Serum Serum pro uhlazení a vyrovnání vlasů. Serum s nemastným složením pro ochranu vlasů před nežádoucím kudrnacením. Lehké složení zanechává vlasy dokonale hladké, rovné a lesklé.   Použití: Aplikujte rovnoměrně do vlhkých nebo suchých vlasů a poté upravte jako obvykle.          

  179 Kč -38% 291 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám