Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » T » TERMOPLAST

TERMOPLAST

Cena (Kč):

Druh zboží

 • Dávkovač léků - 1den

  2 dny

  Dávkovač léků je stavebnicový systém s dávkovacím režimem pro jeden týden, jeden den nebo jednu dávku. Barevné uspořádání umožňuje rozlišit tři jednotlivé dávky během dne. Transparentní víčko zajišťuje kontrolu odebraných i ne-odebraných léků a po jeho odsunutí snadný výběr jednotlivých tablet.

  29 Kč

 • Dávkovač léků - 1dávka

  2 dny

  10 Kč -17% 12 Kč

 • Dávkovač léků - 7 dní

  2 dny

  Dávkovač na léky je originálním výrobkem. Novým řešením je prohlubeň a průhledné víčko ve tvaru polokoule. Víčko při odklopení zajíždí do polokoule a napomáhá snadnému vyjmutí především malých tablet. Stavebnicový systém a barevné rozlišení umožňuje podávat léky v libovolném dávkovacím režimu. Spojování a rozebírání jednotlivých prvků je snadné a rychlé. Dostatečný prostor v každé buňce umožňuje uložení většího počtu tablet. Výrobek ocení také pacienti se sníženou zrakovou a pohybovou funkcí. Průhledné víčko usnadňuje kontrolu odebraných i neodebraných tablet.

  179 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám