Podrobné informace

Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity.

Informace o produktu

Výrobce: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH
Značka: MORWELL
Kód výrobku: 157397
Kód EAN: 8588001784072
Držitel rozhodnutí: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH

Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Toto balení obsahuje 2 proužky.

Účinné látky
Choriongonadotropin

RapiClear Strip zjišťuje v moči přítomnost hormonu hCG (lidský choriongonadotropin), který produkuje tělo jen během těhotenství. RapiClear Strip umí zjistit přítomnost hCG v moči už pátý den po oplodnění vajíčka, v závislostí na výšce hladiny těhotenského hormonu hCG. Citlivost testuje 10mlU/ml, je přesný na více než 99%.

Manipulace s testem je mimořádně jednoduchá a rychlá. Test je možno použít celých 24 hodin, v kteroukoli denní hodinu. (Největší koncentraci hCG však většinou obsahuje ranní moč.) Pozitivní výsledek se může objevit během 2 -3 minut.

Testovací proužek RapiClear Strip je určen jen pro jednorázové použití.

Léky, které obsahuji hCG, mohou nečekaně ovlivnit výsledek testu. Mezi faktory, které by mohly ovlivnit výsledek testu, patří např. drogy, které obsahují hCG nebo se používají v kombinaci s hCG (např. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL).

Naopak výsledek testu by neměly ovlivnit alkohol, analgetika, antibiotika, antikoncepční pilulky nebo hormonální terapie, která obsahuje clomiphene citrate (Clomhexal nebo Clostilbegyt).

Recenze (2)

Recenze produktu Těhotenský test RapiClear 2 Strip 2ks

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

100 %

(7) (10)

100 %

rychlé, jednoduché použití.

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test RapiClear 2 Strip 2ks

Přidat nový příspěvek do diskuze