Podrobné informace

Tělové a pleťové mléko s olejem čajovníku australského, 200 ml

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: TEA TREE OIL
Kód výrobku: 1421
Kód EAN: 8594009620601
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Tělové a pleťové mléko s olejem čajovníku australského, 200 ml
Jemné mléko s obsahem oleje čajovníku australského je určeno pro každodenní péči o pokožku po mytí, sprchování, holení atp. Přináší úlevu při podráždění nebo drobných poraněních pokožky různého původu (spáleniny, opařeniny, odřeniny, záněty, opruzení) a při svědivosti doprovázející některá kožní onemocnění. Zklidňuje pleť po spálení sluncem, blahodárně působí na problematickou pleť se sklonem k akné, na rozpraskanou zhrublou pokožku, pomáhá tlumit obtíže u ekzémů, lupénky, dermatitid, kožních plísní na nohách, suché pokožky diabetiků atp. Má repelentní účinek (odpuzuje komáry, klíšťata atd.).

Recenze

Recenze produktu Tea Tree oil tělové a pleťové mléko 200g (Dr.Müller)

Diskuze (2)

Diskuze k produktu Tea Tree oil tělové a pleťové mléko 200g (Dr.Müller)

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 28/02/2011

Marta V. - spokojenost s Tea Tree

Pleťové mléko Tea Tree používám už nejméně 10 roků na mytí obličeje.Jakmile bych si myla obličej vodou,tak během několika dní mě naskáčou kolem pusy malé pupínky.A nejsem v tom sama,dokonce kolega z práce měl ty samé problémy,teď používá Tea Tree a je spokojený. Martina

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (0) 10/03/2005

Denisa V. - Denisa

Tělové a ple´tové mléko užívám pravidelně po každém koupání a povím Vám, že je skvělé.Mám jej ráda hlavně pro charakteristickou vůni Tea Tree, také je k pleti šetrný jako ostaní přípravky, také se mi díky němu zlepšila pevnost pokožky,také je hladší!

Vstoupit do diskuze