Podrobné informace

Mlsání, ze kterého mají radost děti i maminky. Laktobacílky s obsahem 3 kmenů bakterií, které jsou součástí střevní mikroflóry zdravých dětí.

Informace o produktu

Výrobce: SWISS NATURAL
Značka: SWISS
Kód výrobku: 327304
Kód EAN: 068120613043
Držitel rozhodnutí: SWISS NATURAL

Pastilky s třešňovou příchutí pro děti. Unikátní komplex 5 kmenů probiotických bakterií garantovaného původu, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry dětí.

Nová receptura -  silnější, více kmenů a bez barviv!

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které aplikovány v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav.

Laktobacily a bifidobakterie jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry dětí. Rovnováha střevní mikroflóry může být narušena například užíváním antibiotik, změnou prostředí či stravy.

Doporučené dávkování

od 3 do 6 let 1 pastilka denně, od 7 let 1 - 3 pastilky denně.

1 pastilka obsahuje

Lactobacillus Rhamnosus HA-111; Bifidobacteium Longum HA-135; Lactobacillus Acidophilus HA-122; Bifidobacteium Bifidum HA-132; Lactobacillus Reuteri HA-188, 1,2 miliardy CFU*

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti

Složení produktu

sacharóza, maltodextrin, bakteriální kultura (obsahuje kryoprotektanty: odtučněné mléko, sacharóza, agar-sójovýbujon, kyselina askorbová), sladidlo (sorbitol), třešňové aroma, zahušťovadlo (celulóza), protispékavá látka (stearát hořečnatý), regulátor kyselosti (kys. citronová)

Doporučené dávkování

od 3 do 6 let 1 pastilka denně, od 7 let 1 - 3 pastilky denně

Věnujte pozornost

Vhodné pro děti od 3 let, neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje barviva, konzervanty, lepek ani pšeničné produkty.

Informace o výrobci

Firma Swiss Natural byla založena v roce 1965 v Torontu, provincie Ontario a od té doby se stala jednou z největších kanadských společností v oboru. Vyváží více než 400 velmi kvalitních přírodních vitamínů, minerálů a doplňků pod značkou Swiss Natural® do celého světa. Od roku 1993 se doplňky Swiss Natural® dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích.

Recenze

Recenze produktu SWISS Laktobacílky pro děti třešňové 66 pastilek

Diskuze

Diskuze k produktu SWISS Laktobacílky pro děti třešňové 66 pastilek

Přidat nový příspěvek do diskuze