Podrobné informace

Doplněk stravy. Lyofilizovaný kolagen SWISS COLAVITAL™ je extrémně lehký a neobsahuje žádné přídavné chemické konzervační látky.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: SWISS
Kód výrobku: 293069
Kód EAN: 8594059734457
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

SWISS COLAVITAL™ je čistý lyofilizovaný kolagen se speciální přísadou RSVital™, která pomáhá udržovat klouby zdravé, pružné¹ a pohyblivé. Kombinace lyofilizovaného kolagenu s extraktem RSVital™ byla speciálně vyvinuta v švýcarsko-české spolupráci a je na českém trhu ojedinělá. Lyofilizovaný kolagen SWISS COLAVITAL™ je extrémně lehký a neobsahuje žádné přídavné chemické konzervační látky. Díky své struktuře je velmi snadno polykatelný i bez zapíjení.
Má schopnost absorpce vody – denní dávka dodá organismu minimálně 2 000 mg kolagenového gelu.

Vlastnosti produktu

  • Přispívá k dlouhodobé pevnosti a pohyblivosti kloubů.
  • 100% přírodní složení – bez vedlejších účinků, lehce stravitelný.
  • Malé rozměry a speciální struktura – snadno polykatelný i bez zapíjení.
  • Příjemná ovocná chuť.

Vzhledem ke speciální výrobní technologii a přírodnímu charakteru zpracovávané suroviny mohou mít kostičky nepravidelný tvar, což nesnižuje účinnost přípravku ani obsah aktivních látek.

Složení

Čistý lyofilizovaný kolagen typu I (bovinní), RSVital™ (extrakt z plodů růže šipkove¹); aroma: přírodní malinové; barvivo: přírodní karmínové (E 120).

Dávkování

1–2 kostičky denně, nejlépe 20 minut před jídlem. Pro dosaženi efektivního účinku doporučujeme užívat nejméně 2 měsíce.

Balení

70 kostiček

Doplňující informace

SWISS COLAVITAL™ je určen pro lidi všech věkových kategorií: pro děti a dospívající mládež, pohybově aktivní lidi a sportovce, pro lidi s nadměrně zatěžovanými klouby, např. vlivem nadváhy, ale i pro starší lidi.

Recenze (1)

Recenze produktu SWISS Colavital 70 kostiček

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(24) (19)

80 %

Diskuze (10)

Diskuze k produktu SWISS Colavital 70 kostiček

Přidat nový příspěvek do diskuze

(9) (6) (0) 13/12/2016

Klára H. - colavital

kupuji jako dárek mamce, čím je starší tím jí víc bolí klouby, co vím , tak říkala že zabírá, pohybuje se lépe a prý ji nic nebolí, takže ji to kupuji dál.

Vstoupit do diskuze

(9) (8) (0) 20/07/2015

Pavlína S. - Colavital

Já měla takové to křupkání v kloubech a začalo to i bolet, tak jsem hledala něco dobrého pro sebe a u Colavitalu sjem zjistila, že stačí 2 kostičky a už beru nějaký čas a cítím zlepšení.

Vstoupit do diskuze

(8) (7) (0) 27/01/2015

Pavlína S. - Colavital

S Colavitalem jsem taky spokojená, po velké zátěži při tréninku nebo po vystoupení mě vždycky hrozně bolely klouby,připadala jsem si jak stařena, ale teď je to mnohem lepší, stačí si vzít 2kostičky za den.

Vstoupit do diskuze

(9) (7) (0) 19/01/2015

Olga M. - Vánoce jedině Colavital

Já jsem kopupila sobě a manželovi, jsme vášniví sportovci, je to výborný přípravek mám pocit že mi v kolenech nelupe jako dřív. Manžel si taky pochvaluje.

Vstoupit do diskuze

(9) (8) (0) 03/12/2014

petra k. - Tatínkovi

Pořídila jsem taťkovi k narozeninám, protože si furt stěžoval na bolavé koleno po srovnání jsem vybrala Colavital protože obsahoval šípek což mě zaujalo protože babička mi vždy řikala že pije šipkový čaj na klouby. Táta si si účinek hrozně pochvaloval.

Vstoupit do diskuze

(9) (9) (0) 16/02/2014

Veronika C. - Přírodní produkt

Velmi dobrý produkt, který je čistě přírodní a mohou užívat i děti. My cucáme - má výbornou malinovou příchuť celá rodina:) A nebolí nás při sportu nic

Vstoupit do diskuze

(9) (8) (0) 26/01/2014

Veronika D. - Colavital

Kupujeme jedině výhodně přes internet. A opravdu mi velmi pomáhá nejen na klouby, ale i na okolní tkáně a vazy. Již neužíváním nic jiného....

Vstoupit do diskuze

(9) (8) (0) 09/12/2013

Markéta K. - klouby

Přítel je vášnivý cyklista, takže bolest kolen je na běžném pořádku. Začala jsem mu kupovat Colavital, po tom, co mi ho doporučili v lékárně. Už po 1. balení přítel říkal, že se cití lépe, že kolena cítí minimálně.

Vstoupit do diskuze

(8) (7) (0) 24/11/2013

Veronika D. - Výborná zkušenost

Dostala jsem od přítele po operaci kolene. Hojení bylo velmi rychlé a vrátila jsem se až nečekaně rychle do aktivního života. Doporučuji užívat ihned po operacích. Nyní užívám preventivně.

Vstoupit do diskuze

(8) (5) (0) 18/07/2013

Kateřina K. - Doporučuji

Začali jsme s přítelem žít aktivnější život a první co bylo tak nás začali bolet klouby. V lékárně nám doporučili právě Colavital a jsme s ním oba spokojeni. Naštěstí se kostička rozpustí v puse takže se nemusí nic zapíjet :)

Vstoupit do diskuze