Podrobné informace

Hlavní výhody Sojového nápoje Zajíc natural jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití.

Informace o produktu

Výrobce: Mogador s.r.o.
Značka: MOGADOR
Kód výrobku: 594
Kód EAN: 8595054900069
Držitel rozhodnutí: Mogador s.r.o.
  • výrobek neobsahuje lepek ani laktózu
  • výrobek neobsahuje geneticky modifikované orzanismy

Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. Využijte vlastnosti Sojového nápoje Zajíc natural, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání.
Hlavní výhody Sojového nápoje Zajíc natural jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického kravského mléka.

Sojový nápoj Zajíc natural je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej využít všude tam, kde klasické mléko. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný.

Složení: sušený kukuřičný sirup, sójová složka 29,4 % (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E 471, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, barvivo karoteny.

K přípravě nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 °C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér.
Z jednoho výrobku 400g lze připravit 4 litry nápoje.

Recenze (4)

Recenze produktu MOGADOR Zajíc sójový nápoj natural 400 g

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (6)

100 %

(9) (5)

100 %

(8) (7)

100 %

dobrá cena

  • dobrá cena

(9) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu MOGADOR Zajíc sójový nápoj natural 400 g

Přidat nový příspěvek do diskuze