Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » S » SILAN

SILAN

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Forma výrobku

Jednotkové množství

Produkty této značky

 • SILAN 3l relax

  3 dny

  Silan Tahiti Relax – najdete ji ve výrazném fialovém obalu, který nabízí lákavý pohled na tropickou pláž se záplavou fialových květů. Nechte se unést kouzelným účinkem, který má „Tahiti Relax“ na vaše oblečení…Jeho vůně vás uchvátí. Budete mít pocit, jako byste podřimovali v houpací síti ve stínu palmy na té nejhezčí pláži na světě a naslouchali tichému šumění oceánu… Zažijte neskutečnou jemnost a exotickou vůni Silanu Aromatherapy Tahiti Relax při každém pohybu a doteku. Jeho esenciální oleje vás dostanou do uvolněné tropické nálady! Aromaterapie je metoda, která prostřednictvím čichových vjemů pomáhá ke zlepšení fyzické i duševní pohody. Použití esenciálních olejů a jejich vysoce aromatických vůní stimuluje mozek a pozitivně ovlivňuje náladu. Silan Aromatherapy a jeho esenciální oleje na vás působí úplně stejně. Užijte si celou řadu výjimečných a intenzivních vůní a nechte se unést úžasnou hebkostí.

  182 Kč -9% 199 Kč

 • SILAN 2 litry breeze / Fresh Sky

  SILAN 2 litry breeze / Fresh Sky

  Akce

  3 dny

  Zažijte jemný vánek svěžesti a pocit, že vaše prádlo usušil vítr a slunce pod jasně modrou oblohou – takový je nový Silan Fresh Sky. Každý dotek vašeho prádla je jako jemné pohlazení, a to díky jemnosti Silanu ve spojení s parfémovanými perlami. Silan Classic Řada Silan Classic přinese Vám i celé Vaší rodině mnoho příjemných okamžiků. Díky úžasné jemnosti, dlouhotrvající svěžesti a široké škále nových jemných vůní se Vy i členové Vaší rodiny budete každý den cítit skvěle.

  106 Kč -29% 149 Kč

 • SILAN 2 litry aroma relax /feel fialová

  SILAN 2 litry aroma relax /feel fialová

  Akce

  3 dny

  Nechte se unést kouzelným účinkem, který má „Tahiti Relax“ na vaše oblečení…Jeho vůně vás uchvátí. Budete mít pocit, jako byste podřimovali v houpací síti ve stínu palmy na té nejhezčí pláži na světě a naslouchali tichému šumění oceánu Zažijte neskutečnou jemnost a exotickou vůni Silanu Aromatherapy Tahiti Relax při každém pohybu a doteku. Jeho esenciální oleje vás dostanou do uvolněné tropické nálady! Silan Aromatherapy Aromaterapie je metoda, která prostřednictvím čichových vjemů pomáhá ke zlepšení fyzické i duševní pohody. Použití esenciálních olejů a jejich vysoce aromatických vůní stimuluje mozek a pozitivně ovlivňuje náladu. Silan Aromatherapy a jeho esenciální oleje na vás působí úplně stejně. Užijte si celou řadu výjimečných a intenzivních vůní a nechte se unést úžasnou hebkostí.

  106 Kč -29% 149 Kč

 • SILAN 2 litry sensitive almond&milk

  SILAN 2 litry sensitive almond&milk

  Akce

  3 dny

  Neobsahuje totiž žádná barviva ani konzervační látky. Silan Natural Sensitive Citlivá pokožka je mnohem běžnější, než se může zdát. Pokud se při praní používají příliš agresivní přípravky, může vést neustálý kontakt oblečení s citlivou pokožkou k podráždění. Proto společnost Henkel vytvořila dermatologicky testovanou a schválenou řadu pracích prostředků – jedním z nich je Silan Sensitive s přírodními složkami. Poskytuje výjimečnou hebkost a je tak jemný, že jej můžete použít i pro jemnou dětskou pokožku.

  106 Kč -29% 149 Kč

 • SILAN 1L Fiji Refresh

  SILAN 1L Fiji Refresh

  Akce

  3 dny

  technologie Perfume Pearls – nový rozměr svěžesti parfémované perly obsažené v avivážích Silan pronikají do prádla během praní když pak své oblečení obléknete, neustále uvolňují svou vůni, abyste se mohli z pocitu čerstvě vypraného prádla těšit mnohem déle než kdykoliv předtím, a to při každém pohybu nebo doteku něžná měkkost (látky pronikají do struktury vláken a zanechávají je hebké na dotek) oblečení je jemné a lépe se žehlí Pokyny pro bezpečné zacházení skladujte mimo dosah dětí zamezte styku s očima při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou po použití si opláchněte a osušte ruce lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem nekonzumujte při požití vyhledejte lékařskou pomoc skladujte na suchém a chladném místě spotřebujte do data uvedeného na obalu

  49 Kč -42% 84 Kč

 • SILAN 3l sensitive almond

  SILAN 3l sensitive almond

  Akce

  3 dny

  Vyniká delikátní vůní mandlového mléka a je tak jemný a šetrný, že jej můžete použít i pro děti s citlivou pokožkou. Neobsahuje totiž žádná barviva ani konzervační látky.

  182 Kč -17% 219 Kč

 • SILAN twist 1l sensitive almond&milk

  SILAN twist 1l sensitive almond&milk

  Akce

  3 dny

  Neobsahuje totiž žádná barviva ani konzervační látky. Silan Natural Sensitive Citlivá pokožka je mnohem běžnější, než se může zdát. Pokud se při praní používají příliš agresivní přípravky, může vést neustálý kontakt oblečení s citlivou pokožkou k podráždění. Proto společnost Henkel vytvořila dermatologicky testovanou a schválenou řadu pracích prostředků – jedním z nich je Silan Sensitive s přírodními složkami. Poskytuje výjimečnou hebkost a je tak jemný, že jej můžete použít i pro jemnou dětskou pokožku.

  49 Kč -43% 86 Kč

 • SILAN Morning Sun avivážní prostředek 1 litr

  SILAN Morning Sun avivážní prostředek 1 litr

  Akce

  3 dny

  Představte si den na tropické pláži, kdy si v klidu ležíte pod palmami a mořské vlny s typickým šuměním pomalu dobíhají na břeh… Jinými slovy, s novým Silanem Fresh Paradise se budete cítit jako na nádherné dovolené někde v Karibiku. Jeho úžasnou jemnost a dlouhotrvající svěžest díky parfémovaným perlám pocítíte neuvěřitelně dlouho. Složení produktu 5-15% kationtové povrchově aktivní látky Parfém (alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, limonene) Benzisothiazolinone Použití produktu Jednoduše se řiďte pokyny na etiketě výrobku. Dávkování Silanu je velmi snadné. Správné množství jednoduše odměřte pomocí uzávěru lahve. Silan před použitím neřeďte. Aviváž nalijte z lahve přímo do víčka a poté do přihrádky na aviváž v pračce. Skladování produktu Spotřebujte do 2 let od data výroby vyznačeného na obale. Balení obsahuje 1 litr.

  49 Kč -43% 86 Kč

 • Persil Expert 4WL Fresh pearls by Silan 280 g

  Persil Expert 4WL Fresh pearls by Silan 280 g

  Akce

  3 dny

  Prací prášek.Persil Expert Fresh Pearls by Silan.Persil s perlami se svěží vůní Silanu kombinuje sílu Persilu s dlouhotrvající svěžestí Silanu. Díky nové technologii je vůně Silanu chráněna během praní v malých perlách a začne se uvolňovat až při nošení Vašeho oblečení. Budete obklopeni příjemnou svěžestí Silanu po dobu nejméně 24 hodin. Zažijte svěžest s každým pohybem a dotykem po celý den s Persilem s perlami se svěží vůní Silanu. Pro ještě větší účinek při odstraňování skvrn jsou v receptuře nového prášku Persil Expert obsaženy kapsle s tekutým odstraňovačem skvrn. Pro všechny milovníky barevného oblečení: Díky nové receptuře s novým, účinným enzymem, vypere Persil Expert i dosud neodstranitelné skvrny od ovoce a marmelády. Glukosidáza-Účinně působí na skvrny od jídla, Proteáza-Velmi účinná na skvrny bílkovinné povahy, Amyláza-Obzvláště účinná na škroby a další uhlohydráty Lipáza-Likviduje skvrny od tuků a olejů Celuláza-Napravuje poškozená textilní vlákna.

  36 Kč -18% 44 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám