Podrobné informace

Vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB a mikropigmenty působící proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření.

Informace o produktu

Výrobce: SEBA MED
Značka: SEBAMED
Kód výrobku: 104351
Kód EAN: 4103040899101
Držitel rozhodnutí: SEBA MED

Krém je vodě a písku odolný, neobsahuje olej a snadno se roztírá.

  • Vysoce efektivní ochranný systém proti UVA/UVB a mikropigmenty působící proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření.
  • Vitamíny E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk
  • Zvláčňující komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, a tak brání vysušení pokožky
  • Neobsahuje olej a neucpává póry - nekomedogenní
  • Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty, nezanechává bíle stopy
  • Vodě a písku odolný
  • Neobsahuje alkohol, barviva, parabel, parafin, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid
  • Vhodné pro děti

Jemně, rovnoměrně a důkladně naneste 20 min před pobytem na slunci. Obzvláště pro zajištění maximální ochrany aplikaci pravidelně opakujte, zejména po plavání nebo otření ručníkem. Po slunění ošetřete pokožk u mlékem po opalování.

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Ani prostředky proti slunci s vysokou mírou ochrany totiž neposkytují 100% účinnost. Vyhýbejte se pobytu na slunci mezi 11-15 hodinou. S ohledem na prokázaná vážná rizika z nadměrného působení slunečních paprsků by pokožka neměla být vystavována přímému slunci. To platí zejména pro pokožku kojenců a malých dětí do tří let. Je proto velmi důležité, aby dítě mělo jako ochranu před sluncem i klobouček a lehký letní oděv dle okolností (např. tričko a Šortky při hraní si na písku nebo plavky do vody). Pro děti se doporučuje OF s hodnotou větší než 25. Aplikujte na pokožku v dostatečném množství.

POZOR: Menší dávkou přípravku se účinnost ochrany před sluncem snižuje. Evropská komise doporučuje dávkování 2 mg na 1 cm2 povrchu těla, to zhruba odpovídá množství 5 čajových lžiček pro průměrnou dospělou osobu. Zamezte kontaktu s očima. Zamezte kontaktu s oděvem, může zanechat skvrny.

Recenze

Recenze produktu Seba med OF 50+ opalovací krém 75ml

Diskuze

Diskuze k produktu Seba med OF 50+ opalovací krém 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze