Podrobné informace

Vysoce účinný dezinfekční přípravek pro odstraňování plísní, řas a kvasinek. Vhodný k použití na dřevo, omítky a malby zdí interiéru i exteriéru. Přípravek má okamžitý účinek.

Informace o produktu

Výrobce: BOCHEMIE A.S.
Značka: SAVO
Kód výrobku: 50926
Kód EAN: 8594005390225
Držitel rozhodnutí: BOCHEMIE A.S.

Nejpoužívanější protiplísňový přípravek na našem trhu. Fungicidní a dezinfekční účinnost se dostaví okamžitě po aplikaci. Účinkuje proti vegetativním formám plísní, kvasinkám, řasám, má dezinfekční účinek. Je dodáván v mechanickém rozprašovači, který zajišťuje snadnou manipulaci a usnadňuje likvidaci plísní i na obtížně přístupných místech.

Oblast použití:
Používá se pro sanaci plísňových napadení dřeva, stěn, omítek, maleb v interiérech i exteriérech. Odstraní plíseň ze spár v koupelně v okolí van a z rámů oken. Najde využití v prostorách se zvýšenou vlhkostí a náchylností ke vzniku plísní, v koupel¨nách, prádelnách, lázních, saunách, bazénech, v komunální hygieně, skladech potravin atp.Na postižená místa aplikujte neředěné přímo postřikem ve vzdálenosti 5-10 cm, po 20 minutách ošetřené místo omyjte vodou nebo nechejte zaschnout. Před aplikací plíseň neodstraňujte! Mohlo by dojít k rozptýlení výtrusů a rozšíření plísně na další místa. Při silném napadení postup opakujte. Má bělicí účinky.

Aplikace:
orientační spotřeba je min. 50 ml/m2 omítky, zdiva či dřeva

Balení :
500 ml s rozprašovačem nebo náhradní náplň, 5 kg, 15 kg, 50 kg

Varování

Žíravý

Nebezpečný pro životní prostředí

Složení

Účinná látka: chlornan sodný 47 g/kg (4,7%), Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfum

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Recenze (3)

Recenze produktu SAVO proti plísním 500 ml rozprašovač

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

(4) (3)

100 %

vyhubí do hloubky

(2) (3)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu SAVO proti plísním 500 ml rozprašovač

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (3) (0) 05/10/2017

Eva W. - SAVO proti plísním jak otevřít

Zdravím a neumím otevřít SAVO sprej a násilím to asi poničím. Potřebuji radu. Mohu ten malý kousek odlomit či uříznout abych to ale fungovalo. Jinak je to výborný výrobek dle mne určitě.Může někdo poradit. Hezký podzim E.W.

Vstoupit do diskuze